Rusza konkurs na zespoły muzyczne, które zagrają przy trasie Enea IRONMAN 70.3 Gdynia #RokMuzykiWTriathlonie

0
(c) Wszelkie prawa zastrzeżone! www.sportografia.pl, www.sportevolution.pl

Od niedawna triathloniści mają swój muzyczny hymn. Kasia Stankiewicz wraz z zespołem Varius Manx stworzyła utwór Breath. Jednak to nie koniec muzyki czekającej na zawodników. Właśnie rusza konkurs dla zespołów, które zagrają przy trasie Enea IRONMAN 70.3 Gdynia. Na najlepszych przewidziano nagrody finansowe!

– Szukamy zespołów, które swoją obecnością zachęcą uczestników do biegu i dodadzą im sił! – mówi Kinga Jurkiewicz, koordynatorka konkursu. – Wiem doskonale jak bardzo na zawodach przydaje się doping kibiców i dźwięki zagrzewające do walki na trasie. Chcemy, aby Gdynia tego dnia była pełna nie tylko sportowców, ale także energetycznych dźwięków. Wzdłuż trasy biegowej zawodów powstaną sceny, na których zagrają wyłonione w konkursie  zespoły. Na najlepszych czekają nagrody finansowe! – dodaje.

Zgłoszenia przyjmowane są w pięciu kategoriach muzycznych: POP, Rock&Roll, Jazz&r’n’b, Reggae i muzyka latynoska; muzyka świata.

Spośród zgłoszonych zespołów jury wybierze minimum 4 zespoły w każdej kategorii, które zagrają 5 sierpnia na scenach wzdłuż trasy biegowej w Gdyni. Na podstawie ich występów jury wybierze zwycięzcę konkursu, który nagrodzony zostanie kwotą 10 000 złotych.

Poza główną nagrodą na zespoły czeka również nagroda o wysokości 5 000 złotych, która przyznana będzie głosami uczestników Enea IRONMAN 70.3 Gdynia.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 16 lipca. 

Szczegóły i regulamin konkursu dostępne są TUTAJ.

Podoba Ci się jak i o czym piszemy?     
Zastępca redaktora naczelnego Akademii Triathlonu. Certyfikowany trener USA Triathlon Coach. Specjalizuję się w trenowaniu amatorów. Moja filozofia trenerska opiera się na indywidualnym podejściu do zawodnika ze szczególnym uwzględnieniem obowiązków zawodowych i rodzinnych. Mądry trening i eliminowanie ograniczeń trenowanej osoby, to droga do bycia sprawniejszym i szybszym, a w rezultacie do osiągnięcia celów. Pasjonuję się sportami wytrzymałościowymi, w szczególności triathlonem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here