Rusza rejestracja sztafet na Enea IRONMAN 5150 Warsaw i Enea IRONMAN 70.3 Gdynia!

Trzy osoby, trzy dyscypliny i jedna, wspólna satysfakcja. 8 stycznia 2018 roku ruszyła rejestracja dla sztafet triathlonowych na polskie zawody z cyklu IRONMAN.

Start w sztafecie to ogromne emocje. Staramy się nie tylko dla siebie samych, ale także dla dobra drużyny, a to daje niesamowitą motywację. To dobra okazja do postawienia pierwszych kroków w triathlonie i do dobrej zabawy wśród znajomych – mówi Natalia Jędrzejczyk, rzecznik prasowy zawodów. – Zapraszamy chętnych z klubów triathlonowych, znajomych z pracy czy z innych środowisk. Każdy znajdzie najlepszy etap dla siebie – dodaje.

W ubiegłym roku w ramach Enea IRONMAN 5150 Warsaw wystartowała między innymi sztafeta  Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy, z wiceprezydentem Michałem Olszewskim w roli kolarza. Etap biegowy w ramach sztafety na Enea IRONMAN 70.3 Gdynia należał do Wojciecha Szczurka, prezydenta miasta Gdynia.

Zarówno na zawodach w Warszawie, jak i w Gdyni sztafeta składać się będzie z 3 zawodników – pływaka, kolarza i biegacza.

10 czerwca 2018 roku odbędzie się Enea IRONMAN 5150 Warsaw w ramach, którego zawodnicy do pokonania będą mieli dystans olimpijski. Na uczestników czeka 1,5 km pływania, 40 kilometrów etapu rowerowego i 10 km biegu. Ceny pakietów dla sztafet zaczynają się od 450 złotych. Szczegóły dostępne są TUTAJ

W Gdyni, 4 sierpnia 2018, czyli dzień przed głównymi zawodami na dystansie IRONMAN 70.3, sztafety wystartują na dystansie sprinterskim – 750 metrów pływania, 20 km na rowerze i na koniec 5 km biegu.

Ceny pakietów zaczynają się od 350 złotych. Szczegóły dostępne TUTAJ

Zapisy na start sztafetowy jak i na starty indywidualne w obu zawodach prowadzone są na platformie SlotMarket.pl

Więcej o zawodach przeczytać można na www.5150warsaw.com oraz na www.ironmangdynia.pl

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,510ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane