Ruszają zapisy do Beko Ełk Triathlon 2013

Ruszają zapisy do Beko Ełk Triathlon – imprezy, której Akademia Triathlonu jest patronem medialnym. Przypominamy, że impreza, która od kilku tygodni jest już w Kalendarzu Imprez odbędzie się 20 lipca 2013 roku. Organizatorzy są przygotowani do przyjęcia nawet 1 tysiąca uczestników na starcie. Ubiegłoroczne zawody zakończyły się sukcesem organizacyjnym i promocyjnym, a Beko Ełk Triathlon przebojem wdarł się do grona najważniejszych imprez triathlonowych w naszym kraju. Potwierdzeniem tego faktu była wysoka frekwencja (łącznie prawie 400 uczestników) i rekord frekwencji w historii zawodów rozgrywanych na dystansie olimpijskim w Polsce.

 

Czas pójść za ciosem! W 2013 roku po raz pierwszy od 17 lat zorganizujemy w Polsce zawody na dystansie olimpijskim w formule non-drating! Nowością będzie też start „falowy”, w seriach po 100 uczestników, dobranych na podstawie najlepszego wyniku z ostatnich 12 miesięcy – mówi Leszek Gaca, nowy dyrektor Beko Ełk Triathlon. – Do programu zawodów dołączamy zawody na dystansie sprinterskim oraz zawody dla dzieci. A ponadto sztafety triathlonowe dla  3-osobowych zespołów i to na aż dwóch dystansach – olimpijskim oraz sprint – dodaje.

 

– Jesteśmy przekonani, że Beko Ełk Triathlon 2013 będzie kolejnym krokiem milowym w popularyzacji triathlonu w Polsce. Tradycyjnie już gwarantujemy wysokie standardy organizacyjne, atrakcyjną oprawę zawodów i rodzinną atmosferę. A po zawodach wspaniałe After Party! – mówi Michał Drelich z agencji Sport Evolution, opowiadającej za organizację zawodów.

 

Tytularnym sponsorem zawodów po raz kolejny została marka „Beko”.

 

– BEKO nigdy nie przestaje myśleć innowacyjnie i nie boi się nowych wyzwań. Chcemy budować relacje z naszymi klientami na wielu płaszczyznach. Chcemy im towarzyszyć w ważnych momentach ich życia. Dzięki naszej filozofii jesteśmy marką sprzętu gospodarstwa domowego obecną w ponad 100 krajach całego świata i czwartą największą marką AGD w Europie!  – mówi Maciej Mienik, Prezes Beko Polska.

 

– Ełk to miejsce, do którego warto wracać. Przyjazne turystom i sportowcom, wymarzone do uprawiania triathlonu – dodaje Tomasz Andrukiewicz, Prezydent Ełku. Informacje i zapisy odbywają się poprzez ificjalną stronę imprezy www.elktriathlon.com.

 

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,510ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane