Ruszają zapisy na Enea IRONMAN 70.3 Gdynia!

Punktualnie o godzinie 15:00, w poniedziałek 4 grudnia wystartują zapisy na zawody Enea IRONMAN 70.3 Gdynia. Organizatorzy zapraszają do Gdyni w dniach 3-5 sierpnia 2018 roku. Do nabycia jest ponad 1000 pakietów na główny dystans w najniższej cenie.

– Co roku, pierwszego dnia rejestracji wyprzedajemy wszystkie najtańsze pakiety. W związku z tym, w tym roku dużą popularnością cieszyła się możliwość prerejestracji, z której skorzystało ponad 450 osób. Mogły w niej wziąć udział dwie grupy osób: zawodnicy zapisani na zawody Enea 5150 Warsaw oraz członkowie klubów triathlonowych, biorących udział w naszym programie partnerskim – mówi Natalia Jędrzejczyk, rzecznik prasowy Enea IRONMAN 70.3 Gdynia.

4 grudnia 2017 roku, o godzinie 15:00 na platformie SlotMarket.pl rozpocznie się regularna rejestracja na zawody. Organizatorzy przygotowali 2500 pakietów startowych.

Ceny pakietów na dystans IRONMAN 70.3 zaczynają się od 175 euro. Po przekroczeniu 1500 zgłoszeń, kolejne 500 miejsc dostępne będzie w cenie 200 euro, a ostatnie 500 sztuk – 225 euro.

W tym samym momencie rozpocznie się także rejestracja na imprezę towarzyszącą na dystansie sprinterskim, która rozegrana zostanie 4 sierpnia, czyli dzień przed głównymi zawodami. Do sprzedaży trafi 1000 pakietów w cenie od 250 złotych.

Wysoki poziom rywalizacji wśród Polaków

W trakcie niedawnej Gali Polskiego Triathlonu władze PZTri ogłosiły lokalizacje przyszłorocznych Mistrzostw Polski. Rywalizacja o medale na dystansie średnim w kategorii PRO i Age Group odbędzie się podczas Enea IRONMAN 70.3 Gdynia 2018.

– 5 sierpnia 2018 roku, razem z Polskim Związkiem Triathlonu, zapraszamy do Gdyni najlepszych polskich zawodników, zarówno z kategorii PRO, jak również w kategoriach wiekowych. Kolejny już raz na Gali Polskiego Triathlonu otrzymaliśmy statuetkę Imprezy Roku na dystansie Długim i Ultradługim. Cieszymy się, że zawodnicy doceniają naszą organizację i że spełniamy ich oczekiwania. Liczymy, że 5 sierpnia w Gdyni najlepsi polscy triathloniści stoczą wyrównaną walkę nie tylko o medale Mistrzostw Polski, ale także z zagranicznymi przeciwnikami – mówi Michał Drelich, dyrektor zawodów.

Swój start w Enea IRONMAN 70.3 Gdynia potwierdził już Łukasz Kalaszczyński – obecny Mistrz Polski na dystansie średnim oraz pierwszy Polak na mecie tegorocznych zawodów Enea IRONMAN 70.3 Gdynia.

– Podczas zawodów Enea IRONMAN 70.3 Gdynia będę chciał pokazać się z jak najlepszej strony. Obrona tytułu Mistrza Polski to jeden z głównych celów w przyszłym sezonie. Poza walką o medale moim celem jest znaleźć się na podium imprezy. Do zobaczenia na linii startu – mówi Łukasz Kalaszczyński.

Aby być klasyfikowanym w ramach Mistrzostw Polski należy:

– w przypadku Age Group – w dniu startu posiadać aktualną licencję Polskiego Związku Triathlonu (obowiązywać będą zarówno licencje całoroczne, jak i jednorazowe),
– w przypadku zawodników PRO – posiadać licencję PZTri oraz licencję Pro Membership WTC.

Więcej informacji o zawodach można znaleźć na stronie ironmangdynia.pl oraz na Facebooku.

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

16,205FaniLubię
1,218ObserwującyObserwuj
318SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze