Ruszają zapisy na Salifish Swimnights

0

Dziś (1 czerwca) ruszają zapisy na sailfish swimnights, czyli cykl treningów z pływania w wodach otwartych dla osób przygotowujących się do startu w Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife. Treningi w Zatoce Gdańskiej odbędą się 21 czerwca oraz 5 i 19 lipca, a zajęcia poprowadzi Sebastian Karaś.

sailfish swimnights to oferta dla osób przygotowujących się do Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife i innych zawodów triathlonowych. Treningi będą się odbywały na Plaży Redłowskiej, w asyście ratowników WOPR.

Spotkania poprowadzi Sebastian Karaś, specjalizujący się w pływaniu w wodach otwartych. Na swoim koncie ma niemal 50 medali Mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych, przepłynięcie Kanału La Manche (41 km) w 8 godzin i 48 minut oraz trzykrotne przepłynięcie dystansu Hel-Gdynia (ok. 20 km).

 

Sailfish Swimnights 1.png

Każdy uczestnik sailfish swimnights otrzymuje w pakiecie czepek oraz możliwość przetestowania pianek sailfish. W każdym treningu może wziąć udział maksymalnie 150 osób (decyduje kolejność wpłat). Opłata za udział w treningu wynosi 25 złotych. Organizator zapewnia napoje, szatnie oraz depozyt.

Więcej informacji i zapisy na stronie www.slotmarket.pl

 

Sailfish Swimnights 2.png


IRONMAN® to największy cykl zawodów triathlonowych na świecie obecny w ponad 50 państwach. Co roku 300.000 sportowców ze 180 krajów świata udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych (Anything is possible). W Polsce odbywają się dwie imprezy na licencji World Triathlon Corporation – Enea 5150TM Warsaw oraz Enea IRONMAN® 70.3® Gdynia powered by Herbalife.

Enea 5150TM Warsaw to zawody na dystansie olimpijskim (1,5km pływania – 90km jazdy na rowerze i 10km biegu). W 2017 roku zawody odbędą się w dniach 10-11 czerwca, a w programie imprezy są także sztafety triathlonowe dla 3-osobowych drużyn oraz aquathlon dla dzieci IRONKIDS. Więcej informacji na www.5150warsaw.com oraz facebook.com/5150warsaw.

Enea IRONMAN® 70.3® Gdynia powered by Herbalife to największe zawody triathlonowe w Europie Środkowo – Wschodniej. W zawodach startuje co roku około 4 tysięcy sportowców z kilkudziesięciu krajów świata. Więcej informacji na www.ironmangdynia.pl oraz facebook.com/polandtriathlon

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here