Ruszyła nowa strona Beko Ełk Triathlon. Zapisy od 13 stycznia!

Dziś (2 stycznia) uruchomiona została nowa strona Beko Ełk Triathlon. Zawody odbędą się 7 czerwca 2014 roku – po raz pierwszy w randze Mistrzostw Polski PZTri. Zapisy do Beko Ełk Triathlon ruszają już 13 stycznia.

 

W ostatniej edycji Beko Ełk Triathlon wystartowało ponad 400 zawodników z kraju i zagranicy. Były to największe zawody na dystansie olimpijskim w Polsce.

 

– W 2014 roku jesteśmy gotowi na przyjęcie nawet 1000 uczestników, przy czym limit na dystanie olimpijskim wynosi 500 osób. Pozostałe pakiety startowe przygotowaliśmy dla uczestników dystansu sprint oraz sztafet olimpijskich – mówi Leszek Gaca, dyrektor Beko Ełk Triathlon 2014. – Trasa kolarska, jak i biegowa wyznaczone są po ulicach w ścisłym centrum miasta. Udział w zawodach zapowiedziała niemal cała krajowa czołówka triathlonistów. Prowadzimy też rozmowy z innymi, czołowymi zawodnikami Pucharu Świata ITU – dodaje.

 

W ramach Beko Ełk Triathlon odbędą się 26. Mistrzostwa Polski seniorów PZTri na dystansie olimpijskim, a także po raz pierwszy w historii Mistrzostwa Polski grup wiekowych. Ponadto w programie zawodów zaplanowane są sztafety olimpijskie dla 3-osobowych drużyn, w których jeden zawodnik płynie, drugi jedzie na rowerze, a trzeci biegnie.

 

– Chcemy, by Beko Ełk Triathlon wyróżniał wysoki poziom sportowy, ale jednocześnie także rodzinna, przyjazna atmosfera. Dla wszystkich uczestników szykujemy szereg atrakcji. Wspólnie z głównym sponsorem imprezy – firmą Beko, na Plaży Miejskiej w Ełku zbudujemy po raz kolejny Beko Family Zone, specjalną strefę, w której odbędą się animacje i konkursy dla całych rodzin – mówi Leszek Gaca.

 

Beko Ełk Triathlon odbędzie się w dniach 6-7 czerwca 2014. Więcej informacji na stronie www.elktriathlon.com Akademia Triathlonu jest patronem medialnym tych zawodów.

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,508ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane