Ruszyła rejestracja do BEKO Ełk Triathlon 2014.

13 stycznia na stronie www.elktriathlon.com uruchomione zostały zapisy do startu w trzeciej edycji BEKO Ełk Triathlon. Impreza odbędzie się w dniach 6-7 czerwca 2014 roku. Po raz pierwszy w Ełku rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski na dystansie olimpijskim.

 

– Cieszymy się, że kolejny raz w Ełku odbędzie się triathlonowe święto. Wierzymy, że BEKO Ełk Triathlon to aktualnie najważniejsze i najbardziej prestiżowe zawody na dystansie olimpijskim w Polsce. Potwierdzeniem tego jest przyznanie przez PZTri prawa do organizacji Mistrzostw Polski – mówi Leszek Gaca z agencji Sport Evolution, dyrektor imprezy. – Poza zawodowcami, na trasach w Ełku wystartuje tradycyjnie liczna rzesza amatorów. Organizatorzy przygotowani są na przyjęcie nawet 1000 zawodników.

 

– Pakiety startowe przygotowaliśmy dla uczestników dystansu olimpijskiego, sprinterskiego oraz dla sztafet olimpijskich – mówi Leszek Gaca. – Zawody rozpoczną się na plaży miejskiej w Ełku. Trasa kolarska, podobnie jak w ubiegłym roku, zostanie wyznaczona w ścisłym centrum miasta. Ostatni etap zmagań, czyli bieg, odbędzie się na bulwarze nad Jeziorem Ełckim  – dodaje.

 {gallery}elk2014b{/gallery}

Zapisy prowadzone są za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej www.elktriathlon.com. Tam też można znaleźć szczegółowe informacje i regulamin zawodów. Organizatorzy zachęcają do wczesnej rejestracji – od początku marca podniesione zostaną bowiem opłaty startowe.

 

Sponsorem tytularnym zawodów jest firma BEKO, wiodący producent sprzętu AGD w Europie. Impreza odbędzie się ponadto przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta w Ełku i pod patronatem prezydenta miasta, Tomasza Andrukiewicza.
 
BEKO Ełk Triathlon odbędzie się w dniach 6-7 czerwca 2014. Więcej informacji na stronie www.elktriathlon.com.

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,389ObserwującyObserwuj
434SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze