Ruszyła rekrutacja wolontariuszy do HTG 2014

Dziś (18 marca) ruszyła rekrutacja wolontariuszy do Herbalife Triathlon Gdynia 2014. Organizatorzy poszukują 600 miłośników sportu, którzy chcą współtworzyć to niepowtarzalne wydarzenie sportowe.

 

Gwarantujemy doskonałą atmosferę, zdobycie ciekawych doświadczeń oraz możliwość poznania wielu niezwykłych ludzi z całego świata – mówi Anna Okrój, koordynator wolontariatu Herbalife Triathlon Gdynia 2014. – Od wolontariuszy oczekujemy przede wszystkim bezinteresowności i zaangażowania.

 

Zgłoszenia do Programu Wolontariackiego Herbalife Triathlon Gdynia 2014 można dokonać za pośrednictwem strony internetowej www.herbalifetriathlon.com. Aby zostać wolontariuszem trzeba mieć ukończone 16 lat.

 

Organizator oferuje wolontariuszom pracę w jednej w kilkunastu grup zadaniowych m.in. do pomocy w biurze zawodów, centrum prasowym, strefie startu i mety, zabezpieczeniu trasy.

 

W tym roku specjalną ofertę dla wolontariuszy przygotowała firma saucony, sponsor Herbalife Triathlon Gdynia 2014. Wszyscy wolontariusze będą mogli nabyć obuwie sportowe tej amerykańskiej firmy z 25% rabatem.

{gallery}HTG_wolontariat{/gallery}

Wolontariuszom spoza Trójmiasta gwarantujemy bezpłatny nocleg na hali sportowej oraz wyżywienie w trakcie imprezy. Przygotowujemy również atrakcyjne pakiety wolontariackie, w których znajdzie się m.in. markowa koszulka saucony – mówi Anna Okrój.

 

Herbalife Triathlon Gdynia wraz z imprezami towarzyszącymi odbędzie się w dniach 8-10 sierpnia 2014. W programie zawodów zaplanowane są zawody na dystansie długim (1,9km pływania – 90km rowerem i 21,1 km biegiem) oraz sprinterskim (0,75km – 20km – 5km).

 

Zapisy na dystans długi zostały już definitywnie zamknięte, ponieważ wyczerpał się limit 1500 uczestników. Zapisy na sprint nadal trwają.

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,300ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze