Ślesin czwarty raz w cyklu GIT!

Garmin Iron Triathlon Ślesin zakorzenił się już na dobre w polskim triathlonie! W przyszłym roku impreza odbędzie się już po raz czwarty! Zawody rozgrywane są w centrum urokliwego miasteczka, położonego nad Jeziorem Ślesińskim i Mikorzyński. Podobnie jak w tym roku zawodnicy będą mogli rywalizować na dystansie 1/4 Ironman, 1/8 Ironman, Garmin Kids, a ponadto zostanie przeprowadzona rywalizacja sztafet na popularnej ćwiartce.

 

Impreza odbędzie się 5 czerwca 2016 roku i będzie ona drugim etapem cyklu Garmin Iron Triathlon. Start nastąpi tradycyjnie z plaży miejskiej, a strefa zmian oraz całe centrum triathlonu zlokalizowane zostanie na Rynku w Ślesinie. To co wyróżnia te zawody, to najlepsi kibice pod słońcem i wspaniała atmosfera!

 

 

„Jak co roku spodziewamy się szybkiego wypełnienia listy startowej. W tym sezonie zapisy na dystans 1/4 Ironmana trwały zaledwie 24 godziny, co tylko świadczy, o tym, że zawodnicy lubią tu wracać – powiedział dyrektor cyklu Marcin Florek z Labosport Polska. „W przyszłym roku zarówno w Ślesinie, jak i w innych miejscowościach wchodzących w skład Garmin Iron Triathlon postanowiliśmy wprowadzić rywalizację sztafet, dla których również zostanie stworzona klasyfikacja generalna całego cyklu.” – dodaje.

 

Terminy tegorocznego cyklu:
22.05.2016 – Etap #1 Piaseczno
05.06.2016 – Etap #2 Ślesin
19.06.2016 – Etap #3
03.07.2016 – Etap #4
17.07.2016 – Etap #5

 

Zapisy na zawody w Ślesinie oraz na cały cykl Garmin Iron Triathlon ruszają 4 stycznia 2016 roku na oficjalnej stronie imprezy www.irontriathlon.pl .

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,317ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze