SportConnect – nowe możliwości

Jak znaleźć specjalistów, trenerów, ekspertów w konkretnych dyscyplinach sportu i wiedzę na temat jej uprawiania, zawodów i konferencji? Do tej pory nie było to możliwe w jednym miejscu. Trzeba było serfować po sieci, pytać znajomych i samemu weryfikować informację. Dzięki portalowi SportConnect, możesz to wszystko znaleźć w jednym miejscu. Profesjonaliści i amatorzy dysponują doskonałą bazą i zapleczem merytorycznym. W sprawach triathlonu SportConnect ściśle współpracuje z Akademią Triathlonu. Z jednej strony dostarczamy m.in. fachowych treści na temat dyscypliny, treningu i odnowy, z drugiej zaś korzystamy z wiedzy ekspertów SportConnect.

 

Mówi Sebastian Krzepota – założyciel SportConnect.

{enclose connect.mp3}

 

Każdy może założyć swój profil na portalu, a jego umiejętności i uprawnienia są weryfkowane zarówno przez użytkowników jak też administratora portalu, który ma nadzieję, że do SportConnect będą trafiać najlepsi w swojej dziedzinie.

 

{enclose seba.mp3}

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,508ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane