Startujesz w GREATMAN Kościan? Możesz wygrać piankę Dare2Tri!

Nowa pianka po pierwszych zawodach w sezonie? Dzięki współpracy GREATMAN Triathlon i Dare2Tri młodzi triathloniści będą mieli szansę na wygranie darmowego sprzętu.

ZOBACZ TEŻ: Porównanie pianki Mach5 vs Mach3. Którą wybrać?

Uwaga: Przy zakupie pianki Dare2Tri na stronie trioutlet.pl z kodem akademiatriathlonu dostajesz zniżkę -10%!

Wygraj piankę Dare2Tri 

Pod koniec maja GREATMAN ogłosił współpracę ze sklepem TRIOutlet oraz marką Dare2Tri, która obejmie wszystkie zawody cyklu! Jak zapewniają organizatorzy, w związku ze współpracą w zanadrzu mają „kilka niespodzianek i prezentów”. 

Pierwszą z nich, przygotowaną z okazji wyścigu GREATMAN Triathlon w Kościanie, otwierającego cały cykl zawodów jest pianka triathlonowa. Jeden z uczestników wróci do domu z voucherem na nowy sprzęt firmy Dare2Tri. 

Szansę na zwycięstwo będą mieli triathloniści z roczników 2013-2006, startujący na dystansie TriFuture oraz 1/8, bo to właśnie spośród nich wylosowany będzie zwycięzca. Nagroda zostanie wręczona podczas ceremonii dekoracji zaplanowanej na godzinę 14:00. 

Jeśli jednak nie będziesz szczęśliwcem, który wygra piankę podczas zawodów GREATMAN – mamy dobrą wiadomość. Z kodem „akademiatriathlonu” na stronie TRIOutlet otrzymasz 10% zniżki na wszystkie modele pianek Dare2Tri. 

Fot. Jarek Koperski / Źródło: Facebook GREATMAN Triathlon

Ostatnie wolne miejsca 

Jeśli jeszcze nie zapisałeś się na zawody w Kościanie, zostało ostatnie kilka godzin na podjęcie decyzji. Zapisy trwają do północy 13 czerwca, a na liście startowej zostało zaledwie kilka wolnych miejsc. 

Wszystkie zawody GREATMAN Triathlon charakteryzuje szybka i płaska trasa, która nie jet wymagająca technicznie. Organizatorzy podkreślają, że zawody świetnie sprawdzają się na rozpoczęcie sezonu i przetarcie przed kolejnymi startami. Są dobre dla debiutantów, a podobne profile trasy mają służyć możliwości porównania wyników zawodników. 

Nowością są zawody TRI FUTURE, które przeznaczone są dla dzieci i zupełnych debiutantów. To wyścigi na bardzo krótkim dystansie (100 metrów pływania, 4 km roweru, 1 km biegu), dla osób, które chcą spróbować zadebiutować w triathlonie. Może w nim wziąć udział: młodzież z roczników 2007-2015 (młodsi za zgodą organizatora), osoba, która nie startowała jeszcze w zawodach triathlonowych oraz rodzic/trener/przyjaciel w kategorii duetów (jako osoba towarzysząca). 

Bezpośredni link do zapisów znajdziesz tutaj.

*Tekst powstał we współpracy z Dare2Tri

Nikodem Klata
Nikodem Klata
Redaktor. Dziennikarz z wykształcenia. W triathlonie szuka inspirujących historii, a każda z nich może taką być. Musi tylko zostać odkryta, zrozumiana i dobrze opowiedziana.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,510ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane