Susz Tri Challenge! Wyzwanie dla tych, którzy tęsknią za stolicą polskiego triathlonu

1

Susz TRI Challenge to alternatywa dla odwołanych zawodów Susz Triathlon 2020. Weź udział wyzwaniu i zgarnij nagrody, a wśród nich pamiątkowe koszulki, medale oraz zniżki na start podczas Susz Triathlon 2021 z limitowanym pakietem startowym.

O co chodzi?

Mimo, że kalendarz imprez triathlonowych w kraju wywrócił się do góry nogami wiemy, że trenujecie i dbacie o formę. Dlatego proponujemy Wam SuszTRIchallenge. To wyzwanie polegające na wykonaniu w terminie 19-25 czerwca 2020 trzech triathlonowych treningów, tj. pływackiego, rowerowego oraz biegowego na dystansie minimum sprinterskim.

Co jest do wygrania?

Pierwsze 30 osób, które udokumentują wykonanie treningów otrzymają pamiątkową koszulkę oraz medal. Dla kolejnych 70 osób przygotowaliśmy również medale.

Natomiast wszyscy uczestnicy wydarzenia otrzymają 10% zniżki na start podczas Susz Triathlon 2021 z limitowanym pakietem startowym. To świetny pomysł na świętowanie 30-lecia triathlonu w Suszu!

Jak udokumentować wykonanie treningów?

Po 1: Rejestracja w serwisie slotmarket.pl: https://slotmarket.pl/event/details/274/susz-tri-challenge

Po 2: Na adres e-mail triathlon@susz.pl należy przesłać dane potwierdzające wykonanie zadania tj. linków do treningów z platform rejestrujących aktywności na podstawie GPS (endomondo, garmin, polar, strava itp.) lub przesłanie plików gpx.

UWAGA! Decyduje data i godzina wpłynięcia maila na adres triathlon@susz.pl.

Mile widziane zdjęcia w portalach społecznościowych wykonane w trakcie przygotowań i wykonywania treningów. Koniecznie oznaczcie je hashtagiem #SuszTRIchallenge

Wydarzenie zostanie podsumowanie na profilu FB Susz Triathlon podczas transmisji live, która obfitować będzie w niespodzianki.

REGULAMIN WYZWANIA:

Regulamin wyzwania do pobrania tutaj: SuszTRIchallenge – REGULAMIN

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here