Susz Triathlon 2019! Zobacz, co przygotowali dla ciebie organizatorzy

0

Susz Triathlon już za dwa miesiące! Spokojne i ciche okolice Plaży Miejskiej w Suszu za dwa miesiące zmienią się w tętniące emocjami sportowo-kulturalne miasteczko Susz Triathlon 2019. Zapisy jeszcze trwają!

Susz Triathlon 2019 rozpocznie się w piątek, 21 czerwca br. Pierwszy dzień imprezy będzie miał charakter organizacyjny, związany z rejestracją zawodników, odprawami technicznymi i przygotowaniem do wyścigów, które odbywać się będą w sobotę i niedzielę. Już w piątek będzie także okazja do odwiedzenia organizowanych tradycyjnie w hali CSiR targów EXPO, w których wezmą udział sponsorzy, partnerzy ST 2019 oraz firmy reprezentujące branżę sportową. Wieczorem zapraszamy na koncert zespołu Kult!

Susz Triathlon 2019! Zobacz, co się będzie działo! 

Sobota, 22 czerwca będzie pierwszym dniem startów. Rozpoczną  je najmłodsi sportowcy, którzy wystartują zawodach aquathlonowych. Następnie odbędzie się oficjalne otwarcie Mistrzostw Polski w Triathlonie na Dystansie Sprinterskim. Po ceremonii uwaga kibiców skupi się na zawodnikach, rywalizujących o miano najlepszego sprintera wśród grup wiekowych. Punktem kulminacyjnym sobotnich startów będzie rywalizacja najlepszych polskich triathlonistów w Mistrzostwach Polski Elity na Dystansie Sprinterskim. Podsumowaniem kulturalnym soboty będzie występ Eweliny Lisowskiej.

fot.Pawel Naskrent/maratomania.pl

Niedziela (23.06) zdominowana będzie przez zawodników startujących nadystansie 1/2 IM. Już po raz drugi na tym dystansie ścigać się będą uczestnicy Mistrzostw Polski Policji. Ostatnim niedzielnym wyścigiem będą Mistrzostwa Polski w Triathlonie Sztafet MIX na Dystansie Sprinterskim. Serdecznie zapraszamy na Susz Triathlon 2019! Akademia Triathlonu objęła zawody patronatem medialnym. Trzymamy kciuki i jak zwykle liczymy na fantastyczną atmosferę i sportowe emocje.

Zapisy na stronie organizatora

 

 

Podoba Ci się jak i o czym piszemy?     
Założyciel i Redaktor Naczelny Akademii Triathlonu. Triathlon uprawiam amatorsko od 2009 roku. Startuję głównie na dystansach Ironman 70.3 oraz Ironman. Moje najlepsze zawody to: 4h 30 minut w IM 70.3 Haugesund w Norwegii i kwalifikacja na MŚ w Las Vegas (roll down z 16 miejsca) i 10h w pełnym Ironmanie w Kopenhadze. W latach 2016-2019 byłem redaktorem naczelnym Business Insider Polska - serwisu biznesowo-informacyjnego, który w ciągu 3 lat od pojawienia się na rynku stał się drugim najpopularniejszym serwisem biznesowym w Polsce i pierwszym z rodziny Business Insidera w Europie. Czyta go ponad 5 mln internautów. 2001 - 2016 byłem dziennikarzem radiowym i telewizyjnym. Pracowałem m.in. w Radiu TOK FM, jako zastępca redaktor naczelnej, szef informacji, prowadzący "Poranek TOK FM”. Przez 6 lat byłem związany z TVN24, gdzie prowadziłem magazyn "Polska i Świat”. Byłem również gospodarzem takich programów jak: "Magazyn 24 godziny", "Cały ten świat", "Serwisy informacyjne". 8 listopada 2018 roku, na rynku ukazała się moja pierwsza powieść biograficzna pt.: "Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą", która po miesiącu wskoczyła na listę bestsellerów Empiku. Do dziś sprzedano ponad 50 tysięcy egzemplarzy. Książka opowiada o losach Jerzego Górskiego - legendy polskiego triathlonu. 29 października ukazała się moja druga powieść biograficzna pt.: "Szlag mnie trafił", opowiadająca losy Moniki Michalak, która przeżyła skomplikowany udar pnia mózgu. Obecnie pracuję nad książką o Robercie Karasiu - mistrzu świata i rekordziście na dystansach Double i Triple Ironman.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here