Święta coraz bliżej – czas na konkurs!

Rozwiązanie konkursu

Wyczekaliście do ostatniego momentu i w niedzielę otrzymałam dwie prace konkursowe. Obie fotografie zamieszczamy na końcu artykułu. Dziękujemy Agnieszce i Aleksandrze za udział w naszej zabawie. Zgodnie z wyborem redakcji pierwsze miejsce zostało przyznane piernikowemu rowerkowi, a drugie triathlonowej choince i mikołajowej biegaczce. Gratulujemy!

 

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Niedługo zaczniecie kupować choinki i przystrajać domy w świąteczne ozdoby. Jak przystrajanie to i świąteczne porządki. A co z Waszym sprzętem triathlonowym, który na co dzień zapewne gości w salonie? Chowacie go do schowka, garażu, piwnicy? Czy rower na trenażerze przemieniacie w renifera i obwieszacie kolorowymi lampkami? Ciekawi jesteśmy również, jak wyglądają Wasze treningi w okresie świątecznym? Może macie jakieś specjalne akcenty, które wprowadzają współtowarzyszy w ten magiczny nastrój?

 

Chcemy, żebyście pokazali nam jak wplatacie triathlon w świąteczny klimat. Prześlijcie nam wasze zdjęcia – pozwalamy na ingerencję programów graficznych – ma być śmiesznie. Ważne, aby zdjęcie było Wasze, żebyśmy mogli je opublikować na naszej stronie i FB.

 

Mogą to być Wasze choinki z triathlonowymi bombkami, pierniki w kształcie rowerków czy skarpety kompresyjne powieszone na kominku. Więcej nie podpowiadamy – czekamy na Waszą inwencję twórczą. Zdjęcia przesyłajcie na adres mailowy [email protected] – będziemy je sukcesywnie publikować w tym artykule i najciekawsze na FB. Na zdjęcia czekamy do niedzieli 21 grudnia, żeby w poniedziałek móc wysłać do trzech osób – autorów najciekawszych pomysłów i zdjęć, prezenty pod choinkę 🙂

 

Prezent – nagroda główna to ośmioczęściowy zestaw kosmetyków rowerowych Morgan Blue od sklepu Wertykal.com, w którym znajdziecie:

kosmetyki– SYN LUBE 125ml – olej zawierający specjalnie dobrane dodatki, zmniejszający tarcie oraz zwiększający płynność zmiany biegów. Do stosowania wiosną i zimą.

– Chain Cleaner 1000ml – aktywny środek czyszczący/odtłuszczający przeznaczony do łańcucha i elementów układu napędowego.

– Szczotka przeznaczona do czyszczenia kasety. Idealna, w połączeniu z produktami do pielęgnacji roweru Morgan Blue.

– Chain Keeper – rolka podtrzymująca łańcuch. Umożliwia skuteczne mycie łańcucha ze zdjętym kołem. Idealna, w połączeniu z produktami do pielęgnacji roweru Morgan Blue.

– MUD OFF 100ml – aktywny i neutralny środek czyszczący. Aktywne składniki przyczyniają się do szybkiego i dokładnego procesu czyszczenia rowerów górskich i Cyclo Cross. Może być również stosowany do czyszczenia łańcucha i układu napędowego.

– Szczotka przeznaczona do czyszczenia kół. Idealna, w połączeniu z produktami do pielęgnacji roweru Morgan Blue.

– Szczotka do łańcucha.

– Szczotka Quick and Clean.

 

 

Za drugie miejsce prezent w postaci książek wydawnictwa Buk Rower:

– „Zinn i sztuka serwisowania roweru górskiego”

– „Mój pierwszy triatlon” Steve Trew

 

                                              zinn            pierwszy triathlon

 

Za trzecie miejsce prezent w postaci książki „Triatlon – Biblia treningu” Joe Friela oraz czepka sailfish.

 

                                                 friel     czepek


Zasady konkursu.

Każdy z uczestników konkursu może wysłać tylko jedno zdjęcie, które jest jego własnością. Wysłanie zdjęcia jest równoznaczne ze zgodą na jego publikację na stronie www.akademiatriathlonu.pl oraz fanpage`u portalu. Konkurs trwa do niedzieli 21 grudnia, do 12:00. Zdjęcia będą publikowane sukcesywnie w tym artykule, po akceptacji redakcji. Najciekawsze propozycje zostaną wybrane przez redakcję i nagrodzone powyższymi prezentami. Rozwiązanie konkursu w poniedziałek 22 grudnia. Pozytywne komentowanie zdjęć jest jak najbardziej wskazane – pomoże to nam w wyborze.

 

Fotografie konkursowe:

 

foto AgnieszkaFec

Fot. Agnieszka Fec

 

foto AleksandraGlaza

Fot. Aleksandra Glaza

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,292ObserwującyObserwuj
431SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze