Sylwester Ostrowski Quartet feat. Angelika Anozie podczas LOTTO Night

Sylwester Ostrowski Quartet feat. Angelika Anozie swoją muzyką umilą nam czas podczas LOTTO Night na zakończenie LOTTO Konferencji 3razyTAK.

 

Sylwester Ostrowski, saksofonista jazzowy i animator kultury. Jako muzyk zdobył główną nagrodę w konkursie standardów jazzowych Siedlce 2002. Jako producent – Fryderyka 2007 za płytę Piotra Wojtasika „Circle”. Za działania na rzecz utworzenia Akademii Sztuki w Szczecinie w 2010 r. Bogdan Zdrojewski, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznał mu odznaczenie „Zasłużony dla Kultury Polskiej”. Ma na swoim koncie dwa krążki: „When the groove is low” (2011) oraz „Don’t Explain” (2013). Obie płyty nagrał z amerykańskimi jazzmanami, znanymi między innymi ze współpracy z Billym Harperem – kontrabasistą Wayne Dockery i perkusistą Newman T. Baker. Laureat nagrody artystycznej miasta Szczecin w roku 2012. Od 2 lat prowadzi własny zespół ściśle współpracując z czołowym polskim trębaczem – Piotrem Wojtasikiem.

{gallery}kwartet{/gallery}

Angelika Anozie – młoda szczecińska wokalistka z nigeryjskimi korzeniami. Ma na swoim koncie ważny debiut sceniczny oraz fonograficzny. Wzięła udział w sesji nagraniowej „Old Land” Piotra Wojtasika oraz trasie koncertowej pn. „Jazzmania z Nordea”, występując u boku takich sław jak Billy Harper, Essiet Okon Essiet czy Billy Hart. Angelika swoimi umiejętnościami wokalnymi z miejsca zjednała sobie przyjaciół wśród tych wspaniałych artystów, a podczas najbliższych koncertów Jazzmani z Nordea sami Państwo będziecie mogli posłuchać i dopingować artystkę w postępach artystycznych.

 

Zapraszamy na LOTTO Konferencję 3razyTAK, która odbędzie się 16 listopada w Warszawie w Hotelu Golden Tulip. Więcej informacji oraz zgłoszenia znajdziecie TUTAJ.

 

http://youtu.be/x3uDkbcNqSU

 

http://youtu.be/iiuXhBXIS1E

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,508ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane