Szczęśliwa niedziela dla UKS Tri – Saucony Rumia.

Ostatnia niedziela, 3 lutego okazała się bardzo szczęśliwa dla klubu UKS Tri-Saucony Rumia. Tego dnia miały miejsce dwa bardzo ważne wydarzenia sportowe dla zawodników klubu, którego Akademia Triathlonu jest opiekunem medialnym i z Waszą pomoca wspiera finansowo. (Przypominamy zasady programu stypendialnego). A w ostatnią niedzielę miały miejsce zawody pływackie Ligi Województwa Pomorskiego Dzieci 10-11 lat – I runda, zorganizowane przez Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Zawodnicy Trisaucony_Rumia – niestety jedynie męska część klubu – stratowali prawie we wszystkich konkurencjach. Wielu udało się osiągnąć bardzo dobre wyniki, poprawiając swoje życiowe rekordy. Po pierwszej rundzie Wiktor Trylski został liderem w klasyfikacji generalnej w kategorii chłopców rocznik 2003. Sukces odnotowała również sztafeta klubowa chłopców, zajmując trzecie miejsce w klasyfikacji. Kolejna runda zawodów dopiero w kwietniu, tym razem w Chojnicach.

 

Kolejne wydarzenie, które miało miejsce to „GALA SPORTU – RUMIA 2012”. Kapituła Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Rumi za rok 2012, przyznała Wiktorowi Trylskiemu Wyróżnienie Specjalne dla Najlepiej Zapowiadającego się Sportowca Młodego Pokolenia. Jest to ogromny sukces tak młodego zawodnika, który bardzo ciężko pracuje, aby zrealizować swoje marzenie o wspaniałej karierze sportowca. Jest to również ogromne wyróżnienie dla trenera Sekcji Pływackiej UKS Tri – Saucony Rumia Marcina Malińskiego i jego pracy włożonej w sukces tego młodego zawodnika. Życzymy kolejnych.

 

UKS Tri-Saucony Rumia jest pierwszym klubem uczniowskim, któremu Akademia Triathlonu pomaga się rozwijać. Zobacz prezentację klubu i dołącz do naszego programu stypendialnego.

 

 

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,508ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane