Szukamy testerów!

Akademia Triathlonu ogłasza nabór na testerki i testerów produktów dla triathlonistów. Poszukujemy osób, które są gotowe w sposób rzetelny i fachowy testować sprzęt nadsyłany do nas przez producentów. Liczymy na osoby aktywnie zaangażowane w uprawianie sportu, potrafiące ciekawie pisać i z pasją opowiadać o swoich treningowych i startowych doświadczeniach.

 

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 10 oficjalnych testerów Akademii Triathlonu na rok 2013.  Testerzy i tersterki będą otrzymywali od nas sprzęt w zamian za wnikliwą recenzję wraz z dokumentacją foto-video z przeprowadzonego testu.  W zdecydowanej większości opisywany sprzęt, po przeprowadzonym teście, będzie należał do osoby testującej (z wyjątkiem tego, który dana firma udostępni wyłącznie do testów).

 

Kogo szukamy?

– osób pełnoletnich;

– osób otwartych na nowości, rzetelnych i terminowych;

– mile widziane sukcesy sportowe;

– mile widziane doświadczenie w testowaniu sprzętu.

 

Aplikacje zawierające imię, nazwisko, wiek, wykształcenie, dane adresowe oraz krótką historię uprawiania sportu prosimy nadsyłać na adres [email protected]. Do aplikacji prosimy dołączyć przykładową recenzję z testu sprzętu sportowego, który obecnie posiadacie (obuwie, kompresja, rower, sprzęt pływacki, suplementy, inne).

 

Redakcja AT zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami. Aplikacje prosimy nadsyłać do dnia 8 marca.

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

8 KOMENTARZE

  1. heh, czyli jeszcze mogę mieć nadzieję, że będę to ja 😀 Dajcie już ten oficjalny komunikat, kto został wybrany! 😉

  2. Powinni byli zostać poinformowani. Być może nie wszyscy, ale z pewnością Ci, którzy już niedługo dostaną sprzęt do testów. Osoba odpowiedzialna za kontakt z testerami na pewno do wtorku włącznie skontaktuje się z tymi osobami. Zgodnie z ostatnim zdaniem naszego ogłoszenia będziemy kontaktować się tylko i wyłącznie z osobami wybranymi na testerów i testerki.

  3. Przyszło ponad 70 zgłoszeń. 1 kwietnia poinformujemy na stronie internetowej, kto został testerem. Wybrane osoby dostaną od nas również powiadomienie mailem.

  4. Ja mogę każdy rower po teście porozkręcać na czynniki pierwsze i ocenić zużycie poszczególnych elementów.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,384ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze