Tidal partnerem roku muzyki w triathlonie

Serwis muzyczny TIDAL został partnerem Roku Muzyki w Triathlonie i konkursu dla zespołów muzycznych, które zagrają na czterech scenach dla uczestników Enea IRONMAN 70.3 Gdynia.

Tegoroczna oprawa artystyczna Enea IRONMAN 70.3 Gdynia ma być najokazalsza w historii imprezy. W niedzielę, 5 sierpnia przy trasie biegowej staną aż cztery sceny, na których dla zawodników i kibiców zagra na żywo kilkanaście zespołów muzycznych.

– Stawiamy na energetyczną muzykę, która kibiców porwie do żywiołowego dopingu, a zawodnikom pomoże pokonać zmęczenie na ostatnim etapie zawodów triathlonowych. Cieszymy, że serwis muzyczny TIDAL postanowił wesprzeć naszą inicjatywę. Jesteśmy zgodni, że muzyka ma niesamowitą moc i potrafi dodać energii i podnieść nas na duchu, gdy tego najbardziej potrzebujemy – mówi Michał Drelich, dyrektor zarządzający agencji SE Group, organizator Enea IRONMAN 70.3 Gdynia. – Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gdyni do włączenia się do wspólnej zabawy i odwiedzenia Muzycznych Punktów Kibicowania TIDAL w Parku Rady Europy, na ul. Piłsudskiego przy Urzędzie Miasta i przy pętli autobusowej, a także na Bulwarze Nadmorskim przy Restauracji Barakuda – dodaje Michał Drelich.

Dzięki współpracy Organizatora z serwisem muzycznym TIDAL miłośnicy triathlonu i wszelkich innych sportów dowiedzą się także, jakich utworów w trakcie treningów słuchają najchętniej ambasadorzy Enea IRONMAN 70.3 Gdynia – piosenkarka Kasia Stankiewicz, aktor Tomasz Karolak i prezenter telewizyjny Maciej Dowbor, a także gwiazdy światowego triathlonu Mirinda Carfrae i Tim O’Donnell oraz Daniela Ryf. Ich playlisty są już dostępne dla użytkowników TIDAL!

– Na tym dobre wiadomości się nie kończą. Miło mi poinformować, że wszyscy uczestnicy Enea IRONMAN 70.3 Gdynia w swoich pakietach startowych znajdą vouchery o wartości 90 złotych do wykorzystania w serwisie TIDAL –  dodaje Michał Drelich.

_____

IRONMAN® to największy cykl zawodów triathlonowych na świecie obecny w ponad 50 państwach. Co roku 300.000 sportowców ze 180 krajów świata udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych (Anything is possible). W Polsce odbywają się dwie imprezy na licencji World Triathlon Corporation – Enea IRONMAN 5150TM Warsaw oraz Enea IRONMAN® 70.3® Gdynia.

Enea IRONMAN® 70.3® Gdynia to największe zawody triathlonowe w Europie Środkowo – Wschodniej. W zawodach startuje co roku około 4 tysięcy sportowców z kilkudziesięciu krajów świata. Więcej informacji na stroniewww.ironmangdynia.pl oraz facebook.com/polandtriathlon

TIDAL to globalny muzyczny serwis streamingowy stworzony dla fanów przez samych artystów z całego świata.

Użytkownicy TIDAL korzystają z wyselekcjonowanych treści, które łączą muzyków z fanami na wielu płaszczyznach. Usługa oferuje najlepszą jakość dźwięku oraz wideo o wysokiej rozdzielczości, a także odkrywanie nowych artystów przez TIDAL Rising oraz unikatowe doświadczenia przez TIDAL X. TIDAL dostępny jest w 52 krajach z katalogiem ponad 57 milionów utworów i 230 tysięcy filmów wysokiej jakości. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.tidal.com/pl

(c) Wszelkie prawa zastrzeżone!
www.sportografia.pl, www.sportevolution.pl

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,508ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane