Trenuj z nami w Krakowie

Trenuj z nami w Krakowie
 
W poniedziałek 16 stycznia ruszyła Akademia Triathlonu w Krakowie. Pierwszy trening odbył się na pływalni. Udział w nim wzięły 4 osoby – trzech panów i jedna pani, wszyscy gotowi do podjęcia wyzwania, jakim jest ukończenie triathlonu. Trener obejrzał wszystkich fachowym okiem, przetarte też zostały pierwsze ścieżki wzajemnego poznania się i budowania towarzyskich relacji w grupie. Te ostatnie są szalenie ważne w treningu triathlonisty – nic nie motywuje do wysiłku w ponure, zimne dni, jak zwarta grupa, która pozytywną rywalizacją i atmosferą na zajęciach nakręca sportowego bakcyla. Podczas odpoczynków przy ścianie zawsze znajdzie się odrobina czasu na żarty i rozmowy triathlonowe.

{gallery}gr_krk{/gallery}

Dzień później zmiana scenerii, aura zimowa, godzina wieczorna, jednak grupa stawia się w komplecie na trening lekkoatletyczny. Na dobry początek lekkie rozbieganie.

 

W środę kolejny basen, w weekend dłuższe wybieganie, w poniedziałek basen i tak przynajmniej do czerwca – małymi krokami do sukcesu. Dla chętnych zostały wyznaczone zadania do samodzielnego realizowania poza spotkaniami w ramach Akademii Triathlonu. W krakowskiej grupie cały czas są wolne miejsca, jednak ich liczba jest ograniczona. W treningach może brać udział maksymalnie 8 osób co gwarantuje świetny kontakt z trenerem i doskonałą atmosferę na treningach. Mamy nadzieję, że kolejne osoby zainspirowane triathlonem dojdą do wniosku, że ten piękny sport jest również dla nich i rozpoczną swoje treningi, spokojnie przygotowując się do wyznaczonych sobie celów. Grupa Akademii Triathlonu daje ogromne możliwości rozwoju sportowego i hartu ducha 🙂

 

W każdej chwili możesz do nas dołączyć – ZAPRASZAMY

 

Trenerem Akademii Triathlonu w Krakowie jest Mateusz Miłek, zajęcia odbywają się:

Trener – Mateusz Miłek

poniedziałek – basen 1h, godz. 20:00, ul. Jana Pawła II 41G

wtorek – bieganie 1h, wieczorem – godzina i miejsce do ustalenia

środa – basen 1h, godz. 20:00, ul. Jana Pawła II 41G

sobota – dłuższe wybieganie i/lub rower, godzina i miejsce do ustalenia

 

Przypominamy również, że cały czas można dołączyć do grupy w Warszawie i grupy łódzkiej (w łodzi zostało ostatnie miejsce)

 

Link do formularza zgłoszeniowego

 

Podyskutuj o tym na FORUM

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,292ObserwującyObserwuj
431SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze