“Trenując ciało, trenujesz głowę” – teraz jest czas, by wykorzystać to drugie

0

Odwoływane zawody, konferencje, grupowe treningi i obozy sportowe to bezprecedensowe zjawisko. Jeszcze nigdy w historii istnienia imprez masowych nie było takiej sytuacji. Wszyscy – od organizatorów imprez po zawodników i kibiców – szukamy alternatywy, zastępczych form organizowania się online, aby choć trochę poczuć namiastkę sezonu sportowego.

W sieci znajdziecie wiele inicjatyw, o których Akademia Triathlonu już pisała. Sami zorganizowaliśmy na Facebooku grupę AT – Trenażer i dwa razy w tygodniu spotykamy się na wirtualnych treningach. Kolejny już jutro o 17.00.

Jak napisali wczoraj na swoim FB organizatorzy Ironman 5150 Warsaw: “Trenując ciało, trenujesz głowę” – teraz jest czas, by wykorzystać to drugie.

Enea Ironman Gdynia i Ironman 51.50 Warsaw również zapraszają do sieci. Organizatorzy tych dwóch imprez przygotowali kilka propozycji od szkoleń online po webinary. Obok niezwykle inspirujących rozmów ze znanymi sportowcami (Henryk Szost, Paweł Korzeniowski) dostaniecie też dobrą dawkę humoru i rozrywki z triathlonem w tle.

3 razy w tygodniu możecie posłuchać kilkuminutowych odcinków słuchowisk pt.: “Uwięzieni w metrażu”. Dialogi: Tomek Jachimek. Role główne: Ewa Gawryluk i Waldek Błaszczyk. Są to humorystyczne perypetie “połowicznie usportowionego” małżeństwa, zamkniętego w czterech ścianach.

Pierwszy odcinek z przymrużeniem oka opowiada o bieganiu w domu wokół stołu w czasach kwarantanny. Z wyzwaniem trenowania na ograniczonej przestrzeni zmierzył się chyba każdy z nas.

W drugim odcinku Ola próbuje przekonać Maksa do triathlonu, w którym się zakochała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here