Triathlon Energy 2019 – zapisy już w sobotę!

Już w najbliższą sobotę – 13 października – ruszają zapisy na cztery imprezy sezonu 2019 w cyklu Triathlon Energy. Najszybciej rozwijający się cykl imprez triathlonowych w Polsce na początek zaprasza zawodników do Gniewina, Lidzbarka, Bełchatowa i Chełmży.

Imprezy cyklu Triathlon Energy 2019 zaplanowano na początek w czterech miastach:
#1 – Gniewino – 26 maja 2019
#3 – Lidzbark Welski – 30 czerwca 2019
#4 – Bełchatów – 21 lipca 2019
#5 – Chełmża – 4 sierpnia 2019

Organizatorzy pracują jeszcze nad dwoma lokalizacjami. Zawody planowane są w terminie 9 czerwca oraz 25 sierpnia. Dokładne informacje zostaną podane po uzgodnieniu szczegółów.

#FIRST50 – to już tradycja
Jak co roku, pierwsze osoby mogą liczyć na bardzo dobre ceny pakietów startowych. Na każdą imprezę cyklu organizatorzy przygotowali po 120 pakietów w specjalnych cenach – 20 na dystansie 1/2 IM (189 pln) oraz po 50 pakietów na dystansach 1/4 IM (149 pln) i 1/8 IM (119 pln). Kto nie załapie się na pakiety promocyjne nie powinien mieć wielkiego powodu do smutku. – Wychodząc naprzeciw postulatom zawodników postanowiliśmy, że ceny pakietów do końca października będą równie atrakcyjne – mówi Aldona Dybuk z Energy Events.

Atrakcyjne pakiety startowe
Podobnie jak w trzech dotychczasowych edycjach na zawodników cyklu Triathlon Energy czekają atrakcyjne pakiety startowe. Organizatorzy przygotują do każdej z lokalizacji upominek na wzór tych z roku 2017 i 2018 (poradnik kulinarny, skarpety, ręcznik, shaker, czapeczka biegowa), dodatkowo każdy zawodnik w pakiecie znajdzie prezenty od partnerów imprezy. Dotychczas były to m.in. batony czy kosmetyki.

Sprawdzone, dobre lokalizacje
– W 2019 roku zapraszamy zawodników do sprawdzonych i dobrych lokalizacji. Każda z nich ma swój znak firmowy, który jest charakterystyczny i pojawia się tylko w tym miejscu! Gniewino to diabelski podjazd pod zbiornik, Lidzbark najbardziej rodzinny triathlon w Polsce, Bełchatów to industrialna sceneria na starcie, a Chełmża to gorący debiut roku 2018 i lokalny koloryt. Jeżeli do tego dodamy firmowe znaki naszego cyklu, czyli atrakcyjny pakiet startowy, dobre przygotowanie zawodów, odpowiednie zabezpieczenie wodne i medyczne i strefę finiszera to mamy imprezy kompletne, w których każdy znajdzie coś dla siebie – mówi Adam Greczyło, dyrektor zawodów.

Atmosfera jakiej nie ma nigdzie!
Najbardziej podkreślany przez zawodników element imprez spod znaku Energy Events – atmosfeta – jakiej nie ma nigdzie indziej. Trzeba samemu przyjechać i wystartować, aby się o tym przekonać. W sezonie 2019 ponownie będą z Wami nasi niezawodni spikerzy Marek Mróz i Tomek Galiński. Oprawę muzyczną zawodów zapewni DJ Gambit.

Zapisy na wskazane 4 miejscowości startują 13 października (sobota).
– Aby każdy miał równą szansę załapać się na opłatę z cyklu #FIRST50 kolejne miejscowości uruchamiamy co 2 godziny. Gniewino 12:00, Lidzbark 14:00, Bełchatów 16:00 i Chełmża 18:00 – mówi Adam Greczyło. – Dzięki temu zawodnicy mogą zgarnąć pakiety do 4 miast w najlepszych cenach oraz nasze serwery powinny wytrzymać napór chętnych do rejestracji na zawody w sezonie 2019.

Podobnie jak w poprzednich latach zapisy będą prowadzone przez platformę www.TimeRecords.pl Szczegółowe informacje o imprezach znajdują się na stronie www.TriathlonEnergy.pl Zachęcamy również do śledzenia FB www.facebook.com/TriathlonEnergy/

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,384ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze