JBL Triathlon Sieraków odwołany! Jedna z opcji – całkowity zwrot wpisowego

4
JBL Triathlon Sieraków
Triathlon JBL Triathlon Sieraków to kolejna impreza, która z powodu restrykcji związanych z pandemią COVID-19 znika z tegorocznego kalendarza imprez. Organizatorzy proponują też zawodnikom i zawodniczkom trzy rozwiązania dotyczące wpisowego.
Oświadczenie organizatorów JBL Triathlon Sieraków

“Drodzy zawodnicy,

z ogromnym żalem pragniemy Was poinformować, że w związku z zaistniałą sytuacją spowodowaną COVID-19 jesteśmy zmuszeni odwołać imprezę JBL Triathlon Sieraków.
Była to dla nas bardzo ciężka decyzja, ale jest ona podyktowana troską o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo, a także ograniczonymi możliwościami organizacyjnymi związanymi z niemożnością uzyskania wymaganych zgód i pozwoleń na organizację imprezy.
Decyzję odnośnie organizacji JBL Super League Triathlon Poznań oraz Triathlon Szczecin przekażemy do 15 maja.

W związku z powyższym, dla osób które wniosły już opłaty startowe na JBL Triathlon Siearków przygotowaliśmy do wyboru trzy rozwiązania:

1. Przeniesienie opłaty startowej na przyszły rok i start w 2021 r.

2. Przeniesienie opłaty startowej na inną osobę i jej udział w zawodach w 2021 r.

3. Całkowity zwrot wpisowego.

W związku z faktem, iż ponieśliśmy już część kosztów związanych z organizacją tegorocznej imprezy, zależy nam – i o to też chcielibyśmy Was prosić – aby jak największa część osób zdecydowała się na pierwsze rozwiązanie i przeniesienie swojego wpisowego na kolejny sezon. Żeby wyjść Wam naprzeciw i żeby jednak zmotywować Was do wspólnej aktywności przygotowaliśmy kilka inicjatyw, dzięki którym będziecie mogli w weekend planowanych imprez wykonać swój triathlon, zachęcić innych do sportu i tym samym wesprzeć z nami szczytny cel.

Wszystkie osoby, które zdecydują się na przeniesienie opłaty startowej na przyszły rok, będą mogły wziąć udział w triathlonowym wyzwaniu online, podczas którego nie tylko będzie można otrzymać tegoroczne medale, ale także zawalczyć o nagrody od naszego sponsora – JBL. Dodatkowo bez względu na Waszą decyzję odnośnie opłaty startowej, wszystkich zapraszamy do wspólnej akcji charytatywnej, która obejmie cały cykl Ciech Tri Tour. Szczegóły dotyczące naszych inicjatyw online, będą dostępne już wkrótce na dedykowanej stronie.

Uważamy, że tylko łącząc siły w tej ciężkiej sytuacji, będziemy mogli wspólnie odnieść sukces zarówno na polu sportowym, jak i społecznym. Prosimy o dokonanie przez Was wyboru najpóźniej do 30 kwietnia 2020 roku.

1. Wszystkie osoby, które chcą otrzymać zwrot lub przepisać pakiet na inną osobę prosimy o email na adres : zwroty@tritour.com.pl

2. Osoby, które są zainteresowane przeniesieniem opłaty na przyszły rok prosimy o email na adres JBL2021@tritour.com.pl

Dziękujemy wszystkim tym, którzy zdecydują się wystartować u nas za rok, a w tym roku połączą się z nami w rywalizacji online i w akcji społecznej, dzięki której nie tylko zmobilizujemy się do aktywności, ale przede wszystkim pomożemy tym, którzy naszego wsparcia teraz najbardziej potrzebują. Wszelkie szczegóły dotyczące powyższych akcji podamy Wam w najbliższych dniach.

Pozdrawiamy,

Zespół JBL Triathlon Sieraków”

Podoba Ci się jak i o czym piszemy?     
Założyciel i Redaktor Naczelny Akademii Triathlonu. Triathlon uprawiam amatorsko od 2009 roku. Startuję głównie na dystansach Ironman 70.3 oraz Ironman. Moje najlepsze zawody to: 4h 30 minut w IM 70.3 Haugesund w Norwegii i kwalifikacja na MŚ w Las Vegas (roll down z 16 miejsca) i 10h w pełnym Ironmanie w Kopenhadze. W latach 2016-2019 byłem redaktorem naczelnym Business Insider Polska - serwisu biznesowo-informacyjnego, który w ciągu 3 lat od pojawienia się na rynku stał się drugim najpopularniejszym serwisem biznesowym w Polsce i pierwszym z rodziny Business Insidera w Europie. Czyta go ponad 5 mln internautów. 2001 - 2016 byłem dziennikarzem radiowym i telewizyjnym. Pracowałem m.in. w Radiu TOK FM, jako zastępca redaktor naczelnej, szef informacji, prowadzący "Poranek TOK FM”. Przez 6 lat byłem związany z TVN24, gdzie prowadziłem magazyn "Polska i Świat”. Byłem również gospodarzem takich programów jak: "Magazyn 24 godziny", "Cały ten świat", "Serwisy informacyjne". 8 listopada 2018 roku, na rynku ukazała się moja pierwsza powieść biograficzna pt.: "Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą", która po miesiącu wskoczyła na listę bestsellerów Empiku. Do dziś sprzedano ponad 50 tysięcy egzemplarzy. Książka opowiada o losach Jerzego Górskiego - legendy polskiego triathlonu. 29 października ukazała się moja druga powieść biograficzna pt.: "Szlag mnie trafił", opowiadająca losy Moniki Michalak, która przeżyła skomplikowany udar pnia mózgu. Obecnie pracuję nad książką o Robercie Karasiu - mistrzu świata i rekordziście na dystansach Double i Triple Ironman.

4 KOMENTARZE

  1. Wszelkiego rodzaju opłaty administracyjne przy zwrocie wpisowego są nielegalne o czym niestety zapominają organizatorzy. Dużo na ten temat na FB przy okazji zamieszania z wyścigiem GranFondo. Niestety organizacja zawodów to biznes i ten biznes jest ryzykowny jak każdy inny.

    • legalne czy nie , wielu polskich organizatorów zapomina o tym, że termin zawodów jest podstawową cechą tego produktu i jego zmiana powinna się wiązać ze zgodą nabywcy (byłoby to rzetelne wobec zawodnika podejście ze strony organizatora), któremu inny termin może po prostu nie pasować; niektórzy organizatorzy (między innymi TriTour) wprowadzili jakiś czas temu, dodatkową opłatę dla zawodnika (taka forma ubezpieczenia płatna przy rejestracji) na wypadek rezygnacji z zawodów przez zawodnika, gwarantującą zwrot wpisowego – jest to bardzo dobre rozwiązanie; moda na triathlon, bieganie i duży przyrost liczby startujących spowodowały, że wielu organizatorów imprez przestało dbać o klientów (uczestników zawodów); obecnie promowane hasło “wystartuję później” nie jest złe, ale należy pamiętać, że grono zniesmaczonych przedmiotowym, a nie podmiotowym traktowaniem zawodników, może z przyszłych startów zrezygnować…

  2. taki punkt 3 (lub opcja 3 +1/zwrot wpisowego )powinien się znaleźć u wszystkich organizatorów imprez sportowych, nie tylko triathlonowych… w końcu zawody to produkt, a zawodnik do nabywca tego produktu…a klient to…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here