Triathlon Mietków – trenuj z nami, startuj z nami!

Gdy podczas pierwszego treningu w kwietniu na mietkowskich wodach otwartych wszedłem do wody, było tak zimno, że bolał każdy centymetr skóry. Woda wlewająca się pod piankę to był sam lód – takie miałem wrażenie. Twarzy nie dało się zamoczyć na dłużej niż kilka sekund, a trenować można było jedynie kraul dyrektorski (odnosząc się do popularnej żabki dyrektorskiej).

Obecnie spotykamy się już w dużo większy gronie, wspólnie pływamy, jeździmy i biegamy, przygotowując się do sezonu oraz startu w Mietkowie. Mimo, że czasem leje, wiatr urywa głowę, jest zimno zawsze znajdzie się kilku zapaleńców, którzy są na wspólnym treningu. I nawet jeśli pogoda nie pozwala na odpowiedni trening fizyczny, to jest to wtedy z pewnością trening mentalny – jak być twardym, jak wytrzymać i ukończyć zawody, kiedy wieje, pada i jest super zimno. Dziękuję wszystkim, którzy przyjeżdżali!

 

{gallery}mietkow1{/gallery}

Na szczęcie już jest ciepło, słońce grzeje –  czas wykorzystać siłę i moc zbudowaną podczas zimowych treningów. Okazja będzie już 13 czerwca koło Wrocławia. Triathlon Mietków na dystansie ¼ IM, czyli wystartować spróbować może prawie każdy. Zostało nam tylko 30 wolnych pakietów, wystarczy wejść na stronę www.triathlonmietkow.pl, zarejestrować się i opłacić wpisowe. Wprawdzie jeszcze nie można u nas zdobyć slota, ale powalczyć będzie mógł każdy.

Dla najlepszych przewidujemy nagrody pieniężne, a wśród wszystkich uczestników będzie przeprowadzone losowanie nagród, w tym nagroda główna: rower Merida Crossway. Szczegóły na temat nagród możecie zobaczyć na stronie: http://triathlonmietkow.pl/nagrody

Dodatkowo każdy uczestnik Triathlonu Mietkowskiego, chcący wystartować w Międzynarodowym Triathlonie Łużyckim we wrześniu, będzie mógł skorzystać z 20% bonifikaty w opłacie startowej.

 

{gallery}mietkow2{/gallery}

Przy okazji Triathlonu Mietkowskiego odbywa się też klasyfikacja drużynowa – Triathlonowych Sztafet Firmowych. Będą zorganizowane atrakcje dla dzieci i rodzin osób kibicujących. Po zawodach planujemy długi piknik nad jeziorem. Sportowa rywalizacja i dobra zabawa – gwarantowana!

Przyjedź wystartuj w Mietkowie, albo przyjedź i kibicuj zawodnikom!

 

 

mietkow


Dla czytelników Akademii Triathlonu mamy konkurs. Do wygrania jest pakiet startowy. Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na dwa pytania w komentarzu poniżej. O zwycięstwie decyduje kolejność zgłoszeń oraz poprawność odpowiedzi.

Pytanie 1.

Na bliskiej jezioru Mietkowskiemu, górze Ślęża co roku jest obchodzona Noc Kupały. Którego dnia obchodzi się to święto?

Pytanie 2.

W jakim Parku Krajobrazowym znajduje się Jezioro Mietkowskie?

 

Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku 1 czerwca do godziny 11:00.

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

2 KOMENTARZE

  1. 1. Noc Kupały obchodzona jest z 23 na 24 czerwca
    2. Park Krajobrazowy Dolina Bystrzycy

  2. 1. Noc Kupały obchodzona jest z 23 na 24 czerwca

    2. Park Krajobrazowy Dolina Bystrzycy

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,318ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze