Triathlon na Igrzyskach. Wywiady przed Londynem.

Ślubowanie złożone, olimpijskie nominacje i akredytacje odebrane – czas na IO Londyn 2012! W Centrum Olimpijskim w Warszawie polskie triathlonistki złożyły ślubowanie i są gotowe do walki o najwyższe miejsca podczas zawodów 4 sierpnia. Dziś po południu wylatują do Londynu. W najbliższą sobotę Agnieszka Jerzyk i Maria Cześnik wystartują na dystansie olimpijskim. Marek Jaskółka, który ślubowanie złożył już tydzień temu, usłyszy sygnał startera 7 sierpnia. W siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego mieliśmy okazję porozmawiać z Marią Cześnik i Agnieszką Jerzyk. Obie panie udzieliły nam krótkiego wywiadu przed wylotem do Londynu. Polską ekpię triathlonową na IO reprezentują:

 

 – Agnieszka Jerzykz trenerem Pawłem Barszowskim

 – Maria Cześnik z trenerem Marcinem Słomą

 – Marek Jaskółka

– Krzysztof Piątkowski (Prezes PZTri)

 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z ceremonii wręczenia nominacji, piątych kółek olimpijskich i pamiątkowych monet wyemitowanych przez NPB specjalnie z okazji IO w Londynie.

 

 

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

4 KOMENTARZE

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,509ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane