Triathlon story, czyli chłopaki z żelaza!

0

Topa, Lichota, Błaszczyk i Nowak, czyli chłopaki z żelaza. W sobotę, 6 sierpnia w Teatrze Muzycznym w Gdyni odbędzie się premiera komedii „Triathlon story, czyli chłopaki z żelaza”. Bilety w sprzedaży na www.ironmangdynia.pl.

 

Sztuka „Triathlon story” to wyjątkowo energetyczna i dynamiczna komedia, która rozgrywa się w przeddzień zawodów IRONMAN – mówi Piotr Nowak, reżyser spektaklu oraz aktor. – W hotelowym pokoju, wieczorem, przypadkowo spotykają się czterej uczestnicy tych najbardziej prestiżowych triathlonowych zmagań. Każdy z nich zjawia się tam z innego powodu i każdy z nich czegoś innego oczekuje od startu. Łączy ich triathlon, a co ich dzieli? Wszystko! To wszystko co mogę powiedzieć, resztę trzeba po prostu zobaczyć – dodaje Nowak

 

Sztuka odbędzie się w Teatrze Muzycznym w Gdyni, w sobotę 6 sierpnia, jako jedna z imprez towarzyszących Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia.
Bilety dostępne na stronie www.ironmangdynia.pl
Cena: 80, 100 oraz 120 PLN.
Liczba miejsc ograniczona.

 

Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia odbędzie się w dniach 5-7 sierpnia 2016 roku. Od 1 grudnia 2015 na stronie www.ironmangdynia.pl trwają zapisy. Na listach startowych jest już ponad 3000 zawodników. Lista startowa na sprint (750 m – pływanie, 20 km – rower, 5 km – bieg) została już zamknięta. Wciąż można zapisać się na wyścig główny.

 

Partnerem strategicznym imprezy jest Miasto Gdynia, sponsorem tytularnym jest firma Herbalife.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here