Triathlon Świętokrzyski – filmowa zapowiedź zawodów!

Już za niespełna miesiąc, 3 lipca w Skarżysku Kamiennej, odbędzie się pierwsza edycja Triathlonu Świętokrzyskiego. Akademia Triathlonu ma patronat nad tą imprezą. Organizatorzy właśnie przedstawili filmową zapowiedź swojej imprezy. Świetne jakościowo video, doskonale wyjaśnione kwestie organizacyjne i piękne widoki. Przekonajcie się sami. Zalew Rejowski, OWIR „Rejów” Ośrodek Wypoczynku i Rekreacji zamieni się w miasteczko triathlonowe. Jest to atrakcyjny ośrodek letniskowy znajdujący się na terenie woj. Świętokrzyskiego, położony wśród lasów sosnowych. 

Triathlon Świętokrzyski odbędzie się na dwóch dystansach: 


sprint (0,75km pływanie, 20km rower, 5km bieg)

olimpijski (1,5km pływanie, 40km rower, 10km bieg)

Start odbędzie się w Ośrodku Wypoczynkowym Rejów z plaży nad Zalewem Rejowskim. Na obydwu dystansach zawodnicy do pokonania mają jedną pętlę. Wyjście z wody znajdować się będzie po przeciwnej stronie zalewu, gdzie znajdować się będą osoby pomagające zawodnikom w sprawnym wyjściu z wody. Od wyjścia z wody do strefy zmian jest około 40 metrów. Strefa zmian zlokalizowana będzie na ul. Wioślarskiej.

 

 

 

 

SPECJALNA OFERTA HOTELOWA DLA ZAWODNIKÓW STARTUJĄCYCH W ZAWODACH WTÓRPOL TRIATHLON ŚWIĘTOKRZYSKI!

 

Organizatorzy chcąc zadbać o komfort zawodników, przygotowali wraz z lokalnymi hotelami jednolitą stawkę za nocleg w weekend triathlonowy. Koszt noclegu wraz ze śniadaniem to 65 zł. Dodatkowo doba hotelowa będzie przedłużona do godz 17:00, żeby każdy zawodnik mógł komfortowo wziąć prysznic po zawodach.

Lista hoteli, biorących udział w promocji:

http://residenthotel.pl/

http://www.hotel-promien.pl/

http://hotelparadiso.pl/

 

kamienna

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

16,205FaniLubię
1,217ObserwującyObserwuj
317SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze