Triathlon w Suszu – impreza w czerwcu 2013 roku.

Organizatorzy zawodów w Suszu informują, że przyszłoroczne zawody, mimo przeniesienia imprezy Herbalife Triathlon do Gdyni, odbędą się w dniach 22 i 23 czerwca. Akademia Triathlonu otrzymała informację na temat dwudniowej imprezy sportowej organizowanej przez Susz.

 

„Ponad dwudziestoletnia tradycja organizacji triathlonu w malowniczym miasteczku, pełnym przyjaznych, otwartych na tę dyscyplinę sportu mieszkańców będzie kontynuowana. Dystanse, z którymi zmierzą się zawodnicy to:

Sobota, 22 czerwca -1/2 Ironmana: 1,9 km pływanie, 90 km jazda na rowerze i 21,1 km bieg.

Niedziela, 23 czerwca – Sprint Triathlon oraz Aquathlon.

Nie zabraknie także wielu imprez oraz atrakcji towarzyszących.Po wielu latach pracy na rzecz rozwoju tej niewątpliwie wymagającej dyscypliny sportu władze Susza dążą do ciągłego doskonalenia się w organizacji najbardziej prestiżowej imprezy triathlonowej w Polsce.Start w suskim triathlonie powinien być obowiązkowym punktem w kalendarzu każdego triathlonisty. Organizatorzy gwarantują niezapomniane wrażenia oraz satysfakcję z uczestnictwa we wzorowo zorganizowanej imprezie w kolebce polskiego triathlonu.Więcej szczegółowych informacji już wkrótce.”

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

6 KOMENTARZE

  1. Jako osoba odpowiadająca od 3 lat za organizację triathlonu w Suszu pragnę poinformować Państwa, że nasza impreza będzie zorganizowana na najwyższych możliwych standardach. Tak jak robiliśmy to cały czas. Natomiast termin został dobrany dokładnie na tydzień przed zakończeniem roku szkolnego.
    Pozdrawiam
    Dyrektor CSiR w Suszu
    Mądry Krzysztof

  2. Bardzo dobrze się stało, że Susz nie odpuszcza zawodów w triathlonie.Przecież to bardzo dobra forma promocji miasta i regionu.Na dodatek w Suszu zawody zawsze były perfekcyjnie zorganizowene. Pozdrawiamy działaczy i zapewniamy,że do Was zawitamy.

  3. zwracam uwagę, choć to wymagałoby potwierdzenia, że koniec roku szkolnego będzie najprawdopodobniej 21 czerwca, a to niektórym triathlonistom może nieco utrudnić życie:-) Choć jasna sprawa, że wszystkim nie dogodzi się nigdy

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,501ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane