TriathlonLIVE.tv za darmo przez rok

ITU otwiera swoją platformę TriathlonLIVE.tv i oferuje roczny, bezpłatny dostęp do ogromnego archiwum wyścigów, wywiadów i ekskluzywnych zakulisowych relacji sięgających 30 lat wstecz. Chętni mają czas do 1 kwietnia na zarejestrowanie się na platformie.

Pandemia COVID-19 wstrzymała rywalizację sportową na wiele miesięcy. Nie możemy  rywalizować na ulubionych trasach, podróżować po świecie i zwiedzać nowych lokalizacji zawodów triathlonowych. Możemy jednak przenieść się w świat triathlonu i powspominać, jak było. TriathlonLIVE.tv to baza wyścigów WTS o mistrzostwo świata od 1989 roku. Można obejrzeć powtórki Pucharu Świata i usłyszeć gwiazdy światowego triathlonu sprzed kilkudziesięciu lat, od zwycięstwa Marka Allena i Erin Baker w inauguracyjnych mistrzostwach świata w Awinionie w 1989 roku, po niesamowite pojedynki braci Brownlee z Javierem Gomezem, Katie Zaferes przeciwko Vicky Holland w 2018 roku czy emocjonujący finisz Vincenta Luisa w zeszłym roku w Lozannie.

LINK REJESTRACYJNY DO TRIATHLON LIVE TV 

Jeżeli jesteś użytkownikiem, który nie będzie korzystał z tej platformy systematycznie, pamiętaj, że płatna subskrypcja przedłuża się automatycznie. W momencie rejestracji system prosi cię o podanie numeru karty kredytowej. Wyświetla informacje o koszcie, jaki poniesiesz po 25 marca 2021 roku. Jeżeli nie będziesz chciał używać Triathlon TV, musisz w ustawieniach zrezygnować z subskrypcji. Dotyczy to przede wszystkim tych osób, które chcą korzystać z darmowej wersji incydentalnie i bardzo prawdopodobne jest, że po kilku miesiącach zapomną, że w ogóle ją wykupili.

Ze swojej strony polecamy platformę tym wszystkim, którzy na bieżąco śledzą wydarzenia ze świata triathlonu i chcą przenieść się w przeszłość do emocjonujących wyścigów, wywiadów i relacji „behind the scenes”.

 

 

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,509ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane