Triathlonowa Majówka – Kozienice, 28.04-5.05.2013r.

Informujemy, że zapisy na Triathlonową majówkę zostały zamknięte z powodu wyczerpania się wolnych miejsc. Wszystkie zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy [email protected] – w przypadku zwolnienia się miejsc poinformujemy o tym osoby, które zgłoszą chęć wzięcia udziału w obozie.

 

Akademia Triathlonu ogłasza przedłużenie weekendu majowego aż do ośmiu dni. Wszyscy triathloniści przygotowujący się do sezonu startowego, który zbliża się wielkimi krokami będą mieli możliwość przygotowania się do niego razem z nami. Tym razem zapraszamy do Kozienic.

Trenerem podczas obozu majowego będzie Piotr Netter – były trener kadry narodowej w triathlonie, jeden z najlepszych trenerów tej dyscypliny w naszym kraju i główny trener Akademii Triathlonu. Piotr Netter jest również Dyrektorem Herbalife Triathlon Gdynia 2013 – największej w Polsce imprezy triathlonowej.

Biorąc trzy dni urlopu będziecie mogli spędzić z nami ich aż osiem, na doskonaleniu swojej formy w ciszy i spokoju od wielkomiejskiego zgiełku. To idealny czas, żeby nadgonić zaległości treningowe lub zacząć szlifować formę przed pierwszymi startami. Podczas obozu oprócz codziennych treningów na pływalni, biegania i jazdy na rowerze zaplanowano także część teoretyczną, gdzie każdy będzie mógł pytać do woli o kwestie związane z przygotowaniem do triathlonu. Przewidziane są również wykłady dotyczące innych aspektów poza-treningowych, przydatnych w uprawianiu triathlonu.

 

               jezioro       obiekt

Kozienice to miasto malowniczo położone na trasie szerokiej i dzikiej doliny środkowej Wisły, na skraju starej Puszczy Kozienickiej – idealnej na treningi biegowe, w odległości – 3 km na zachód od Wisły, 85 km na południe od Warszawy, 35 km na wschód od Radomia i 95 km na zachód od Lublina.

Kozienice dysponują stadionem sportowym, który posiada syntetyczną nawierzchnię i spełnia wszelkie wymagania UEFA i IAAF dla piłki nożnej i lekkiej atletyki. W skład kompleksu sportowego wchodzi ponadto nowoczesna hala sportowa oraz nowoczesna kryta pływalnia „DELFIN”, na której corocznie odbywają się zawody z cyklu Grand Prix Polski w pływaniu.


               stadion     basen


Koszt udziału w obozie to 1200 złotych od osoby.

 

Cena obejmuje:

– 7 noclegów w Pensjonacie Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu (zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych);
– pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie);
– dostęp do obiektów sportowych (pływalnia, boisko z bieżnią tartanową, siłownia);

– zabezpieczone miejsce do przechowywania rowerów;
– udział w programie treningowym;
– ubezpieczenie NNW i KL.

 

               pokj     hotel


Dodatkowo płatne usługi:

– pokój jednoosobowy – dopłata 290 złotych;
– pobyt osoby towarzyszącej (7 noclegów z pełnym wyżywieniem) – 800zł; opłaty za usługi oferowane przez Ośrodek we własnym zakresie;

 

Liczba miejsc ograniczona. W obozie może wziąć udział maksymalnie 20 osób.  Wszystkich chętnych prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na adres e-mail: [email protected]. Ostateczny termin zgłoszeń to 29 marca 2013r. Po potwierdzeniu zgłoszenia należy w przeciągu 7 dni wpłacić zaliczkę wysokości 400zł. W przypadku rezygnacji po 28.02.2013r. zaliczka jest bezzwrotna w związku z poniesionymi przez organizatora kosztami. Pozostała część kwoty płatna do 29 marca 2013r.

 

at team-reebok

Dla członków AT Team -10%

Podstawowe informacje:

Termin 28.04-5.05.2013r.
Zakwaterowanie Pensjonat Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu, ul. Boh. Studzianek 30, 26-900 Kozienice
Trener Piotr Netter
Koszt 1200zł/osoba trenująca; 800zł osoba towarzysząca nie biorąca udziału w treningach

 

Formularz zgłoszeniowy do pobrania

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

4 KOMENTARZE

  1. z tą osobą towarzyszącą to chyba jakiś babol (3 noclegi z wyżywieniem)
    pozdrawiam

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,318ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze