Triathlonowa rywalizacja firm w Mietkowie

W historii polskiego triathlonu nie było jeszcze roku tak obfitego w zawody. Sezon 2015 zapowiada się naprawdę bardzo emocjonująco. Na triathlonową mapę wskakują kolejne zawody, w których będzie można sprawdzić swoje siły. Po zeszłorocznej „koleżeńskiej preedycji”, świetnej zabawie na trasie i pozytywnych opiniach organizatorzy zapraszają na Triathlon Mietków. Zalew Mietkowski i doskonałe trasy rowerowe wokół to idealne miejsce na triathlon. Krótka strefa zmian i doskonała nawierzchnia dróg na pewno pozwolą na uzyskanie świetnych czasów. Trasa biegowa, choć nie należy do najłatwiejszych, jest usytuowana na koronie wału brzegowego, co pozwala przez prawie cały czas podziwiać piękno okolic Mietkowskich.

W drugim dniu zawodów odbędzie się Triathlonowa Sztafeta Firmowa, w której startować będą drużyny składające się z pracowników tej samej firmy. Jest to świetna okazja do rywalizacji z kolegami z pracy, z którymi można być albo w jednej sztafecie albo można w kilka sztafet z danej firmy ścigać się między sobą. Rywalizacja odbywa się też pomiędzy różnymi firmami. W trzech różnych kategoriach: Sztafeta Kobiet, Mężczyzn i Mieszana, nieoficjalnie wyłonimy Firmową Sztafetę Triathlonową Roku na dystansie ¼ Iron Man.

Istotą drugiego dnia zawodów jest to, że cały dochód uzyskany podczas Firmowych Sztafet wspiera Fundację Potrafię Pomóc, która opiekuje dziećmi z niepełnosprawnościami intelektualnymi i ruchowymi. Celem jest pomoc dla Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjnego prowadzonego przez Fundację. Przeznaczony zostanie na to cały dochód z imprezy oraz wsparcie sponsorów, na które liczymy.

 

Szczegóły na stronie organizatora: 

 

TRIATHLON MIETKÓW

FACEBOOK

 

 

TM i TF - finish bez sponsorw

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,503ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane