Triathlonowa sztafeta firmowa! Szczytny cel!

Zawody triathlonowych sztafet firmowych, połączone z firmowo-rodzinnym piknikiem to jedyne takie wydarzenie w Polsce. Z jednej strony firmy rywalizują ze sobą w tej trudnej dyscyplinie, z drugiej zaś korzystają z okazji do integracji, poznania się i budowania zespołu.
 Zawody zostaną rozegrane 11 czerwca (sobota) nad Jeziorem Mietkowskim (ok. 30km od Wrocławia). 
W sztafetach weźmie udział ok. 900 zawodników, a dzień później, 
w zawodach indywidualnych Triathlonu Mietkowskiego, kolejnych 500.
          Patronem medialnym zawodów są m. in.: TVP Wrocław, Radio Wrocław, MaratonyPolskie.pl, Słowo Sportowe, Akademia Triathlonu, E-Life.
Szczegóły na temat zawodów, wpisowego oraz regulamin są dostępne na stronie: www.triathlonfirmowy.pl         

 Dzięki formule sztafet, każda drużyna będzie mogła sprawdzić swoje granice wytrzymałości. Do pokonania jest:


 

• 950 metrów pływania

• 45 km jazdy rowerem


• 10,5 km biegu

          Sztafeta ma CHARYTATYWNY CHARAKTER: ZBIERAMY NA HANDBIKE’A (ROWER Z NAPĘDEM RĘCZNYM) DLA TOMKA ŁYKO. Szczegóły dotyczące naszego wsparcia dla Tomka: http://triathlonfirmowy.pl/charytatywny-cel 

Mamy nadzieję, że jest to dla was świetna okazja do sprawdzenia się na triathlonowych zawodach, do integracji pracowników firmy, a charytatywny charakter tych zawodów, przekona Was do wzięcia w nich udziału.

 

plakat2016

Charytatywny cel Triathlonowej Sztafety Firmowej 2016:
ZBIERAMY NA HANDBIKE’A DLA TOMKA ŁYKO

 

223097 145929265486665_6343595_n

 

Tomek po wypadku w pracy od 8 lat jeździ na wózku, zawsze był aktywny sportowo. Od kilku lat ściga się w ogólnopolskich i światowych zawodach na handbike’u w kategorii H4. Ścigałby się więcej, ale nie ma na czym.  Prześledziwszy karierę Tomka, jego osiągnięcia i możliwości Tomek realnie może sięgnąć po czołową lokatę na Mistrzostwach Świata – a trzymamy kciuki za zdobycie tytułu Mistrza Świata. Musi jednak mieć na czym ten cel osiągnąć. Pomóżmy mu. Zbieramy na rower dla Tomka!

 

   tome mietkow_luty2016  

 

Z każdego wpisowego określona kwota jest przeznaczona na rower i rośnie wraz ze wzrostem liczby uczestników – im więcej sztafet, tym większa kwota z każdego wpisowego idzie na zakup sprzętu, na którym Tomek będzie walczył w Mistrzostwach Świata o czołową lokatę! W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę o kontakt. Zapraszam!

 

Tomasz Sakuta – główny organizator zawodów

 

 

mietkow mainpage

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,292ObserwującyObserwuj
431SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze