TriatHome Jana Frodeno. Szczytny cel “Ironmana w domu”

0

Jan Frodeno, aktualny Mistrz Świata i rekordzista Ironman Hawaii, który w sobotę (11 kwietnia) zamierza zrobić Ironmana w domu, wyjaśnił charytatywny cel akcji. Chce zebrać pieniądze m.in. dla poszkodowanych i walczących z epidemią koronawirusa.

Akcja funkcjonuje pod dwoma nazwami: TriatHome oraz Tri@home. Każda darowizna trafi w 100% na projekty pomocowe w Niemczech i Hiszpanii. Uczestnicy mogą wygrać ekskluzywny trening z mistrzem świata (po zniesieniu obostrzeń #afterCorona).

Szczegóły znajdziesz na stronie VIPRIZE/frodeno.

Na swoim Facebooku Jan Frodeno zachęca:

“Każdy cent zostanie przeznaczony na szczytny cel. Akcję możecie śledzić w sobotę (11.4) na żywo na Facebooku od godziny 8:00. Dziękuję za wsparcie!

#TRIATHOME – Charity

Nicht mal 3 ganze Tage bis zum TriAtHOME. Die Spendenseite ist auch nun online. Schaut Euch die mal an. Es gibt coole Preise und Produkte zu ergattern. Und jeder Cent geht in den guten Zweck. Danke für die Unterstützung.Die ganze Aktion könnt Ihr am Samstag (11.4.2020) auch in unserem Livestream verfolgen. Hier auf der Facebookpage ab 8:00Uhr. Mehr Infos folgen.Hier gehts zur Spendenseite:https://www.viprize.org/frodenoLess then 3 day to go…Please support our initiative with a donation or buying a prize at:https://www.viprize.org/frodenoAll the action will be live on Facebook. We are working on a unique "broadcast" with lot of guests. Watch out.

Opublikowany przez Jana Frodenę Środa, 8 kwietnia 2020

Dzięki funduszom zebranym podczas akcji, Frodeno chce pomóc m.in. lekarzom i osobom, które ucierpiały w wyniku pandemii COVID-19. Pomoc (m.in. maseczki, odzież ochronna) ma dotrzeć do mieszkańców i służby zdrowia w hiszpańskiej Gironie, mieście, w którym od kwietnia do października mieszka Frodeno (od listopada do marca mieszka w Noosa, Australia).

Darowizny wesprą również założenie i rozwój nowego projektu Laureus Sports for Good Foundation w Gironie, który poprzez sport ma pomagać niepełnosprawnej młodzieży i dzieciom z biednych rodzin.

Start “Ironmana w domu” już w tę sobotę! #triathome

 

Podoba Ci się jak i o czym piszemy?     
Założyciel i Redaktor Naczelny Akademii Triathlonu. Triathlon uprawiam amatorsko od 2009 roku. Startuję głównie na dystansach Ironman 70.3 oraz Ironman. Moje najlepsze zawody to: 4h 30 minut w IM 70.3 Haugesund w Norwegii i kwalifikacja na MŚ w Las Vegas (roll down z 16 miejsca) i 10h w pełnym Ironmanie w Kopenhadze. W latach 2016-2019 byłem redaktorem naczelnym Business Insider Polska - serwisu biznesowo-informacyjnego, który w ciągu 3 lat od pojawienia się na rynku stał się drugim najpopularniejszym serwisem biznesowym w Polsce i pierwszym z rodziny Business Insidera w Europie. Czyta go ponad 5 mln internautów. 2001 - 2016 byłem dziennikarzem radiowym i telewizyjnym. Pracowałem m.in. w Radiu TOK FM, jako zastępca redaktor naczelnej, szef informacji, prowadzący "Poranek TOK FM”. Przez 6 lat byłem związany z TVN24, gdzie prowadziłem magazyn "Polska i Świat”. Byłem również gospodarzem takich programów jak: "Magazyn 24 godziny", "Cały ten świat", "Serwisy informacyjne". 8 listopada 2018 roku, na rynku ukazała się moja pierwsza powieść biograficzna pt.: "Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą", która po miesiącu wskoczyła na listę bestsellerów Empiku. Do dziś sprzedano ponad 50 tysięcy egzemplarzy. Książka opowiada o losach Jerzego Górskiego - legendy polskiego triathlonu. 29 października ukazała się moja druga powieść biograficzna pt.: "Szlag mnie trafił", opowiadająca losy Moniki Michalak, która przeżyła skomplikowany udar pnia mózgu. Obecnie pracuję nad książką o Robercie Karasiu - mistrzu świata i rekordziście na dystansach Double i Triple Ironman.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here