Tricast FM #001 Wybory w PZTri

Ruszamy z nowym podcastem, który będziemy publikować w Akademii Triathlonu. Tricast FM, bo tak nazywa się ten cykl, poprowadzą Filip Szołowski i Maciej Żywek.

Za nami wybory w Polskim Związku Triathlonu i tym samym zaczynamy od dosyć ciężkiego tematu jak na okres świąteczny. Zastanawiamy się, czego możemy się spodziewać po nowych władzach, jak działalność PZTri przełoży się na amatorskie i wyczynowe ściganie w Polsce. Miłego słuchania!

 

 

Skąd pobrać podcast?

Akademia Triathlonu – w dziale wywiady

iTunes – dla użytkowników iPhone’ów i iPad’ów

SuondCloud – dla użytkowników innych smatfonów

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

12 KOMENTARZE

 1. Jak ktoś słaby to nie ma co szkolić Panie obiektywny! Cudów nie ma – nie z każdego zrobisz pan światowego zawodnika!

 2. Jak ktoś słaby to nie ma co szkolić Panie obiektywny! Cudów nie ma – nie z każdego zrobisz pan światowego zawodnika!

 3. Jak ktoś słaby to nie ma co szkolić Panie obiektywny! Cudów nie ma – nie z każdego zrobisz pan światowego zawodnika!

 4. Jak ktoś słaby to nie ma co szkolić Panie obiektywny! Cudów nie ma – nie z każdego zrobisz pan światowego zawodnika!

 5. Jak ktoś słaby to nie ma co szkolić Panie obiektywny! Cudów nie ma – nie z każdego zrobisz pan światowego zawodnika!

 6. Jak ktoś słaby to nie ma co szkolić Panie obiektywny! Cudów nie ma – nie z każdego zrobisz pan światowego zawodnika!

 7. Jak ktoś słaby to nie ma co szkolić Panie obiektywny! Cudów nie ma – nie z każdego zrobisz pan światowego zawodnika!

 8. Pana szkolić.Tylko ze Pan za stary.Pytania typu Po Co,jest tak głupie ze szkoda pisać.A po co woogole trenujemy Triathlon.Ciągle słyszy się Po co.Po G…Po to żebyśmy mieli wkoncu zawodników na poziomie .A kogo szkolić to nie moja broszka.Są od tego ludzie i wiedzą kto jaki poziom prezentuje.Wyników na skale międzynarodowa to tylko Aga Jerzyk.W triathlonie tylko u nas się mówi a tymczasem zawodnicy z innych krajów europejskich dalej uciekaja

 9. Panie Obiektywny – proszę napisać kogo PZTri powinno szkolić pana zdaniem z seniorów. Nazwiska i osiągnięcia na arenie międzynarodowej. Kogo szkolić i po co – napisz pan, zobaczymy czy masz pan jakiekolwiek pojęcie!

 10. Za cztery lata sie przekonamy czy to będzie powtórka z ostatnich czterech lat. Brak koncepcji nowego Prezesa troche przeraza ale dajmy mu szansę. Obiecał ,że teraz PZTri bedzie działać jak spółka biznesowa. Tylko gdzie tu miejsce dla triathlonu?

 11. Szkoda pieniędzy na zawodników którzy nawet jak pojadą to pojadą na olimpiadę żeby co najwyżej ją skończyć. Jak chcą to niech się finansują i przygotowują za swoje czemu nie jak są tacy dobrzy i tak uważają. Jerzykowa również już nic więcej nie zrobi niż dotychczas, kolejna olimpiada i może z trenerem znowu będzie chciała wykorzystać większość środków. Kategoryczne mówię nie po co była dwa razy i nic nie ugrała.
  Z drugiej strony trochę mnie zastanawia fakt że nowy prezes nie ma koncepcji szkoleniowej – dopiero za dwa miesiące ? to z czym szedł do wyborów z programem czy był tylko alternatywą dla Piątkowskiego przyniesioną w teczce ? W takim razie kto za nim stoi czy nie powtórzy się błąd poprzednika który otaczał się złymi ludźmi bo sam nie mial pojęcia o sporcie ?

 12. Fajny podcast.Włączając się w temat polityki pztri na która mamy chwilę poczekać to tak to widzę.Jeżeli postawi się na szkolenie tylko młodszych zawodikow T mamy zalążek końca triathlonu w Polsce a nie początek.Jeżeli starsi zawodnicy czyli osoby wvwieku 23-30lat nie będą szkoleni to poprostu zrezygnują z tego dystansu na rzecz Długiego bo tam sponsorzy chętniej patrzą i zawodnicy mogą przy okazji zarobić.Jeżeli zrezygnują to jak młodzi będą zdobywać doświadczenie?W tym roku reaktywowano zawodu Pucharu Polski i młodsi zawodnicy mieli okazję przyglądać się ile im jeszcze brakuje i chociaż próbować przewiez się na kole w 2 gr o 1 to nie wspominam.Jeżeli nie będzie szkolenia seniorów,to nie będzie rywalizacji w Polsce a co za tym idzie zawodnicy będą przegrywać dalej za granicą.Szkolenie dzieci i młodzieży jak najbardziej.Szkolenie seniorów to konieczność.Dla wyjaśnienia średnia wieku mężczyzn na Igrzyskach w Rio to 28lat,dla Kobiet 31.I tyle w temacie

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,316ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze