Tricast FM #011 Do RPA i Chin z Mikołajem Luftem

Filip i Maciek rozmawiają z Mikołajem Luftem o kwestiach bezpieczeństwa w RPA, faworytach zbliżających się weekendowych wyścigów oraz szansach naszych PRO w Chinach. Jak zwykle w rozmowie z Mikołajem pojawia się kilka ciekawych smaczków z jego doświadczeń w zawodowych startach w serii Ironman.

 

 

Skąd pobrać podcast?

– Akademia Triathlonu – w dziale wywiady

– iTunes – dla użytkowników iPhone’ów i iPad’ów

– SuondCloud – dla użytkowników innych smatfonów

Powiązane Artykuły

2 KOMENTARZE

  1. Dziękujemy za głos w dyskusji… Petr Vebrousek, a nawet Vabrousek, to oczywiście zawodnik z dystansu IM, zresztą w naszym podcast’cie juz o nim kiedyś mówiłem. Jest niestandardowym zawodnikiem, bo to postać, która bardzo dużo startuje w każdym sezonie… Może Mikołaj go nie zna, ale czy musi znać każdego kto startuje na dystansie IM? Jest tyle tych zawodników, że nie sposób każdego rozkładać na czynniki pierwsze… No i na koniec, jak to się mówi, nie myli się ten, kto nic nie robi… Pozdrawiam i zapraszam do kolejnego odcinka podcastu 🙂

  2. Panowie eksperci jak chcecie dyskutować na temat obsady zawodów to potrzeba trochę wiedzy a nie tylko zerknąć na listę startową i szukać najlepszych z najlepszych bo inni to nieznani. Jak chcecie być ekspertami to bądźcie bo inaczej to wstyd. Ten Vebrousek to nie zawodnik z ITU ale weteran IM startuje już chyba z 15 lat panie Luft. A i jeszcze jedna uwaga to do pana prezesa PZTRI – w poprzedniej rozmowie strzelił pan kilka gaf, proszę sobie doczytać co to jest olimpiada a co to są igrzyska olimpijskie i poprawnie używać tych terminów bo inaczej ośmiesza się pan.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
1,756ObserwującyObserwuj
343SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze