Tricast FM #016 Rekord Tima Dona, Sanders oskarża Brownlee, ten ostatni wygrywa w Leeds, sztafety…

Okazuje się, że w tym Ironmanie to same problemy są. Jak nie drafting wśród zawodników to jazda za motocyklami. Pierwsze oskarżenia padają, atmosferka przed MŚ gęstnieje, kibice zacierają ręce.
Poza tym poruszamy jeszcze tematy związane ze sztafetami na IO w Tokio, 5150 w Warszawie, PP w Augustowie, Samorin, ITU Leeds.
Na koniec kilka kłopotliwych pytań do Filipa.

 

 

Skąd pobrać podcast?

– Akademia Triathlonu – w dziale wywiady

– iTunes – dla użytkowników iPhone’ów i iPad’ów

– SuondCloud – dla użytkowników innych smatfonów

Powiązane Artykuły

1 KOMENTARZ

  1. Panie Szołowski proszę być bardziej obiektywnym bo gadasz ban bajki. Sztafety na IO nasi mają szanse na start ? w trzy lata wytrenujemy od zera 4 zawodników ? Jeżeli tak to świadczy to bardzo źle o trenerach z Polski tych kadrowych Netterze, Figurskim, którzy nie wytrenowali przez tyle lat nikogo nawet na porządnym europejskim poziomie czy Słomie, Barszowskim ze dotychczas wytrenowali tylko jedną zawodniczkę liczącą się na świecie tzn nie dostającą dubla na WTS !!!! Hiszpan będzie cudotwórcą jak tego dokona tylko czy on będzie trenował zawodników czy zarządzał ? Aktualny potencjał kobiety – nikt bo jak Jerzyk pójdzie w długi dystans to się zapewne nie skróci zresztą po co jej to ? Panowie, Marcinek ? jest lepszy od Kustera, Sowińskiego, Damentki czy Oliwy – pokazał to na zawodach ? albo czy ma większy potencjał bo jest trenowany przez Labosport? Zawody, ja się nie dziwie że startują w Warszawie bo komercja jest płatna, no i jak by nie było naszych z olimpijki to poziom i ilość elity w Warszawie byłaby tragiczna a tak Rumia zrobiła niewielką różnicę bo ilość wzrosła a poziom został tragiczny. PP nie ma żadnego prestiżu istnieje bo są tam jakieś kwalifikacje i zmusza się kluby do tych startów a i poziom jak sam Pan wspomniał u panów jest kiepski, u pań podnoszą panowie czy raczej maskujemy tragiczną ilość kobiet ? Kalendarz to nieporozumienie jak można w terminie ME robić MP myślenie decydentów pozostawiam bez komentarza. Z drugiej strony do Kitzbihel też nie wysłaliśmy seniorów więc o jakich seniorach mówimy o tych z PP, komercja się liczy bo to jedyna szansa dla seniorów żeby coś zarobić. A juniorzy tacy mocni w Augustowie na tle amatorów, a na ME tragedia jak co roku. No ale już pisałem trener który przez dziesięć lat nie wyszkolił zawodnika na poziomie europejskim w kolejnych latach może tylko fuksem kogoś wyszkolić tzn wyjdzie jeden start. Hiszpan niech bierze się do pracy tylko do pracy trenerskiej bo inaczej sztafeta z Polski na IO wystartuje za 100lat

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,456ObserwującyObserwuj
442SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze