Trwa głosowanie na Ambasadorkę Herbalife Triathlon Gdynia 2014

Tylko do 7 stycznia można oddać swój głos w konkursie na Ambasadorkę Herbalife Triathlon Gdynia 2014. Do finałowego etapu zakwalifikowało się 5 pań – jedna z nich wraz z trzema popularnymi aktorkami zostanie przedstawiona już za tydzień, 9 stycznia jako Ambasadorka Herbalife Triathlon Gdynia 2014.

 

Głosowanie odbywa się poprzez aplikację konkursową na oficjalnym fanpage’u Imprezy na stronie www.facebook.com/polandtriathlon. Finałowa piątka została wybrana przez jury spośród niemal 80 kandydatek.

 

Zainteresowanie konkursem na Ambasadorkę Herbalife Triathlon Gdynia 2014 przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Wybór finalistek był niezwykle trudny, ponieważ każda z nadesłanych historii była ciekawa i inspirująca. Już teraz mogę ogłosić rok 2014, rokiem kobiet w triathlonie. Szykuje się nam rekordowa liczba debiutantek na starcie. W ubiegłym roku Herbalife Triathlon Gdynia na dystansie długim ukończyły 63 kobiety, a w tym roku na listę startową wpisało się już ponad 140 pań. Dla nas one wszystkie już są bohaterkami – mówi Piotr Netter, dyrektor Herbalife Triathlon Gdynia.

 

Zwyciężczyni konkursu na Ambasadorkę Herbalife Triathlon Gdynia 2014 zostanie objęta siedmiomiesięcznym programem przygotowań, obejmującym m.in. opiekę trenera personalnego, dietetyka, obóz przygotowawczy na Majorce, produkty odżywcze Herbalife24 oraz sprzęt sportowy niezbędny do przygotowań i startu w zawodach.

Oto 5 finalistek konkursu na Ambasadorkę Herbalife Triathlon Gdynia 2014:

 

aga

Ania Jackowska zdjecie1

Karolina Sliwinska

Agnieszka Sikora – Paw

Ania Jackowska

Karolina Śliwińska

foto AKlekotko

kasia1

Anna Klekotko   

Katarzyna Furmańska

            

Więcej informacji o kandydatkach oraz formularz do głosowania można znaleźć na stronie www.facebook.com/polandtriathlon

 

Herbalife Triathlon Gdynia odbędzie się w dniach 8-10 sierpnia 2014. W ciągu zaledwie miesiąca od uruchomienia zapisów do zawodów zgłosiło się już ponad 1500 sportowców z kilkunastu krajów świata. W programie zawodów zaplanowana jest rywalizacja na dystansie długim (1,9km pływania – 90km na rowerze – 21,1km biegiem) oraz sprinterskim (0,75km pływania – 20km na rowerze – 5 km biegiem).

 

Impreza odbywa się przy wsparciu miasta Gdynia i pod patronatem honorowym Prezydenta Wojciecha Szczurka.

 

Więcej informacji znajdziecie na www.herbalifetriathlon.com oraz www.facebook.com/polandtriathlon

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,508ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane