TVP pokaże Mistrzostwa Polski w triathlonie!

Telewizja Polska przeprowadzi transmisje z 26. Mistrzostw Polski w triathlonie, które odbędą się w ramach Beko Ełk Triathlon (7- 8 czerca 2014). Krótkie relacje z imprezy będzie można zobaczyć na antenach TVP 2, TVP Info oraz TVP Sport.

 

Organizatorzy Beko Ełk Triathlon już po raz trzeci podjęli współpracę z Telewizją Polską. Patronat nad imprezą objął kanał TVP Sport. W ramach współpracy zaplanowano m.in. trzy wejścia live z imprezy w paśmie ogólnopolskim TVP Info, krótką relację z imprezy w programie „Sport Telegram” po głównym wydaniu Panoramy w TVP 2 oraz obszerną relację w magazynie informacyjnym „Sportowa Niedziela” na antenie TVP Sport.

 

– Współpraca z Telewizją Polską gwarantuje nam dotarcie do masowego odbiorcy – mówi Leszek Gaca, dyrektor Beko Ełk Triathlon 2014. – Triathlon jest sportem niezwykle widowiskowym i telewizyjnym. Podczas zawodów naprawdę dużo się dzieje i chcemy to pokazać szerszej publiczności. Wierzymy, że współpraca z TVP przyczyni się do popularyzacji tej dyscypliny w Polsce – dodaje.

 

Beko Ełk Triathlon odbędzie się w dniach 7-8 czerwca 2014. W ramach imprezy rozegrane zostaną 26. Mistrzostwa Polski seniorów na dystansie olimpijskim, a także Mistrzostwa Polski grup wiekowych. W programie także biegi dla dzieci w wieku 7-15 lat oraz zawody w długodystansowym pływaniu na wodach otwartych Warmia – Mazury OPEN.

 

Więcej informacji na stronie www.elktriathlon.com.

 

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

1 KOMENTARZ

  1. super sprawa. teraz pozostaje trzymać kciuki za przygotowujących transmisję, że pokażą atrakcyjne widowisko. Same zawody mogą być nudne dla przeciętnego kanapowca i trzeba zadbać o odpowiednią odprawę.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,384ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze