Ukończ Ironmana na raty i wygraj samochód.

Zapowiadają się niesamowite emocje podczas tegorocznego cyklu GARMIN Iron Triathlon 2013. Cztery imprezy, w czterech różnych miastach Polski, a każda z nich na dystansie 1/4 Ironmana. Start cyklu odbędzie się 2 czerwca u stóp zamku krzyżackiego w Malborku, czyli w miejscu gdzie rok temu zorganizowano triathlon na dystansie 0,95-45-10,55km. Drugi etap zostanie rozegrany tydzień później w Szczecinku, nieopodal jednego z najdłuższych na świecie wyciągów do narciarstwa wodnego. Trzeci etap ruszy 7 lipca w „Krainie Gór Stołowych” w Radkowie na malowniczej i górzystej trasie. Finał cyklu odbędzie się w Ślesinie 27 lipca – dwa tygodnie przed najważniejszym triathlonem w Polsce czyli Herbalife Triathlon Gdynia.

Już teraz śladem ubiegłorocznych zawodów pod szyldem Garmina przewidujemy zdrową rywalizację, wspaniałą atmosferę oraz wiele atrakcyjnych nagród, które będzie można zdobyć w losowaniu na zakończenie każdej imprezy. Ci wszyscy, którzy ukończą dystans Ironmana na raty mogą stać się właścicielem samochodu osobowego, którego markę ujawnimy już wkrótce. Aby uczestniczyć w konkursie z nagrodą główną wystarczy ukończyć cztery ćwiartki w cyklu GARMIN Iron Triathlon 2013.

Rejestracja do całego cyklu rozpocznie się 2 stycznia 2013 roku o godzinie 12 na oficjalnej stronie zawodów www.irontriathlon.pl . Zapraszamy także na facebookowy profil imprezy www.facebook.com/irontriathlon , na którym już niedługo będzie można wygrać darmowy pakiet startowy.

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,501ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane