Upominek dla blogera!

W marcu, tak jak w poprzednich miesiącach, systematycznie opisywaliście na blogach swoje triathlonowe życie. Jak zwykle mamy drobny upominek dla jednego z pisących. Za aktywność w marcu i ciekawe wpisy wyrożniamy Arkadiusza Cicheckiego, który skutecznie zarażony wirusem tri, przenosi chorobę na kolejnych, zaczynając od członków własnej rodziny. Oto fragment jednego z artykułów na blogu Arka:

„Gonitwa! Nie ma czasu przysiąść i napisać kilka słów…podzielić się z bracią triathlonową refleksjami. W pracy kocioł! Naszą małą mieścinę nawiedza minister sportu celem zlustrowania infrastruktury sportowej, na którą poszła unijna kasa. Tak się złożyło, że jednym z takich obiektów przyszło mi zarządzać. Co by nie mówić o pani minister, to kobieta piękna jest i przyjąć należy godnie 🙂 A treningi?! Idą zgodnie z planem. Często nawet zdarza się przesadzić, aby organizm zaraz zareagował, stawy zajęczały, kręgosłup zatrzeszczał, a ,,rozsądek popukał się z politowaniem po główce”. Najważniejsze jednak, że utwierdzam się w przekonaniu o słuszności przelanego potu i dobrze mi z tym. Myślę, że hasło jednego z blogerów ,, Zaraziłem się wirusem tri” wymawiane w tonie żartobliwym w rzeczywistości oddaje prawdziwe podejście do tematu większości uprawiających tą dyscyplinę. Takie przynajmniej odnoszę wrażenie już niespełna pół roku ,,bawiąc się” w to, śledząc wypowiedzi co niektórych ciężko zarażonych….

Nie ukrywam, że sam ,,prątkuję i przenoszę ogniska choroby” na innych, mając dziwną satysfakcję. Jeszcze nie wystartowałem, a już pierwszy sukces! Zupełnie niechcący zaraziłem wirusem tri syna! (…) Odkryłem nową przesłankę do uprawiania tej dyscypliny – dodatkowa , wspólna płaszczyzna scalania rodziny. W dobie dzisiejszej gonitwy i totalnego braku czasu, to rzecz bezcenna. A wyniki? Pewnie przyjdą…”


Z wielką przyjemnością wysyłamy do Arkadiusza Cicheckiego drobne upominki:
Ręcznik Reeboka (na zdjęciu głównym), koszulkę Reeboka

oraz
Opaskę ICEstripe


czarna opaska i-reebok-koszulka-sport-essentials-running-tech-top-x50461


ICEstripe to kolekcja unikalnych identyfikatorów, zawierających indywidualne dane, takie jak: imię i nazwisko, grupę krwi, informacje o chorobach, na które cierpi posiadacz ICEstripe (koniecznie wpisać: zarażony wirisem TRI), oraz najważniejsze – numer kontaktowy do bliskiej osoby, którą należy zawiadomić w razie nagłego wypadku. Opaski ICEstripe są przydatne głównie osobom aktywnie spędzającym czas, m.in. biegaczom i kolarzom. Warto dodać, że produkt wspierają profesjonalni sportowcy: jeden z najlepszych polskich maratończyków – Marcin Chabowski, oraz dwukrotny uczestnik igrzysk olimpijskich – oszczepnik Igor Janik. 

 

Gratulacje i zachęcamy wszystkich do systematycznego i ciekawego pisania. To motywacja dla Was i dla innych, szczególnie kiedy wiosną mamy zimę! Pozdrowienia dla wszystkich blogerów od Akademii Triathlonu. 

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

1 KOMENTARZ

  1. Miłe to! Dzięki 🙂 Coś w człowieku dżemie i czasami ma nieodpartą chęć podzielić się tym, uzewnętrznić…. Główną nagrodą jest komunikacja międzyludzka… 🙂 fakt, że ktoś zechce przeczytać i skomentować jakieś przemyślenia …
    W końcu piszemy o Tri, sprawie której poświęcamy kawał życia i serca… a jednym z zadań blogu to wzajemne ,,nakręcanie „ się i utrwalenie w słuszności podjętej decyzji…
    Pozdrawiam!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,512ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane