Uważaj na kabel! Możesz wypaść z rywalizacji jak Mirinda Carfrae

0
fot. Instagram Mirinda Carfrae

Australijska triathlonistka Mirinda Carfrae była bliska podium w pierwszych zawodach Ironman VR rozegranych w sobotę, ale niestety wypadła z rywalizacji po tym, jak jej mąż i doskonały triathlonista Tim O’Donnell “odłączył jej prąd”. W zawodach Ironman VR zawodnicy i zawodniczki rywalizują na trenażerach. Carfrae jechała na drugiej pozycji, kiedy jej mąż potknął się o kabel i wyrwał wtyczkę z kontaktu.

Była mistrzyni świata, startowała w Ironman VR w swoim domu w Boulder w Kolorado. Nagle jej ekran, na którym widziała swój awatar i trasę, zniknął.

Tim O’Donnell chciał zmotywować żonę do jeszcze większego wysiłku i zamierzał postawić przed nią sportowe trofea, które zdobywała. Idąc, potknął się o kabel, do którego podłączony był trenażer.

Carfrae wytłumaczyła organizatorom, co się stało, żartując z męża:  “Co za idiota!”.

Na Instagramie O’Donnell przepraszał żonę i śmiał się z tytułu w The Guardian:

Pierwsze zawody Ironman VR wygrała amerykańska triathlonistka Jocelyn McCauley, drugim i trzecim miejscem podzieliły się Kanadyjki: Angela Naeth i Jeanni Seymour.

Podoba Ci się jak i o czym piszemy?     
Założyciel i Redaktor Naczelny Akademii Triathlonu. Triathlon uprawiam amatorsko od 2009 roku. Startuję głównie na dystansach Ironman 70.3 oraz Ironman. Moje najlepsze zawody to: 4h 30 minut w IM 70.3 Haugesund w Norwegii i kwalifikacja na MŚ w Las Vegas (roll down z 16 miejsca) i 10h w pełnym Ironmanie w Kopenhadze. W latach 2016-2019 byłem redaktorem naczelnym Business Insider Polska - serwisu biznesowo-informacyjnego, który w ciągu 3 lat od pojawienia się na rynku stał się drugim najpopularniejszym serwisem biznesowym w Polsce i pierwszym z rodziny Business Insidera w Europie. Czyta go ponad 5 mln internautów. 2001 - 2016 byłem dziennikarzem radiowym i telewizyjnym. Pracowałem m.in. w Radiu TOK FM, jako zastępca redaktor naczelnej, szef informacji, prowadzący "Poranek TOK FM”. Przez 6 lat byłem związany z TVN24, gdzie prowadziłem magazyn "Polska i Świat”. Byłem również gospodarzem takich programów jak: "Magazyn 24 godziny", "Cały ten świat", "Serwisy informacyjne". 8 listopada 2018 roku, na rynku ukazała się moja pierwsza powieść biograficzna pt.: "Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą", która po miesiącu wskoczyła na listę bestsellerów Empiku. Do dziś sprzedano ponad 50 tysięcy egzemplarzy. Książka opowiada o losach Jerzego Górskiego - legendy polskiego triathlonu. 29 października ukazała się moja druga powieść biograficzna pt.: "Szlag mnie trafił", opowiadająca losy Moniki Michalak, która przeżyła skomplikowany udar pnia mózgu. Obecnie pracuję nad książką o Robercie Karasiu - mistrzu świata i rekordziście na dystansach Double i Triple Ironman.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here