W kalendarzu imprez znajduje się już 60 terminów zawodów – zaplanuj sezon 2019

W kalendarzu imprez mamy już terminy ponad 60 zawodów triathlonowych, duathlonowych i aquathlonowych. Zachęcamy zawodników do korzystania z kalendarza przy planowaniu nadchodzącego sezonu 2019, a organizatorów do nadsyłania zgłoszeń swoich imprez. Warto sprawdzać kalendarz regularnie ponieważ jest na bieżąco aktualizowany.

Nie trzeba wyjeżdżać za granicę aby uczestniczyć w międzynarodowych cyklach. W naszym kraju możemy zapisywać się na największe zawody takich marek jak Ironman, Super League Triathlon, Xterra, Ocean Lava czy European Triathlon Union. Kalendarz imprez obfituje w duathlony i cross-duathlony szczególnie na początku i na końcu sezonu. Obecnie triathlony organizowane są już praktycznie w całej Polsce. Można przebierać w startach od super sprintów, aż po triathlony extremalne, dłuższe od ironmana, poprowadzone w najtrudniejszym możliwym terenie. Jeśli jesteś pasjonatem rowerów MTB i biegania przełajowego, też znajdziesz coś dla siebie. Mamy do wyboru siedem cykli triathlonowych, w których można walczyć o końcową kwalifikację.

Informacja dla organizatorów:
Polecamy zgłaszać terminy imprez poprzez formularz zgłoszeniowy https://akademiatriathlonu.pl/kalendarz-imprez/zglos-nowa-impreze/ Aby wyróżnić się i zdobyć patronat Akademii Triathlonu prosimy o kontakt https://akademiatriathlonu.pl/kontakt/

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,318ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze