W podziękowaniu za czat. Upominek książkowy dla…

7 sierpnia podczas triathlonu mężczyzn na Igrzyskach Olimpijskim zaproponowaliśmy Wam udział w dyskusji na specjalnie zorganizowanym czacie. Dyskusja była bardzo emocjonująca i dostaliśmy od Was wiele sygnałów, że takie wspólne przeżywanie zawodów na odległość to dobry pomysł na przyszłość. Obiecujemy organizować takie spotkania w sieci częściej. Dzięki Maćkowi Michalskiemu, Tomaszowi Pomiernemu i Robertowi Drząszczowi mogliśmy naszą dysksuję połączyć z oglądaniem zdjęć i wywiadów. Wśród ponad 200 komentarzy, jakie pojawiły się na czacie były też te, pochodzące od płci pięknej, co bardzo nas cieszy, bo chcemy promować triathlon kobiecy równie mocno, jak męski. Oczywiście Redaktor Naczelny strzelił gafę i nie dość uważnie czytał komentarze, bo podziekował tylko panom, ale później przeprosił, więc jest OK. Ale sprawiedliwości stało się zadość, bo jedna z pań została wybrana przez maszynę losującą i otrzyma od Akademii Triathlonu upominek. Wylosowaliśmy dwie osoby i chcemy im zaproponować po jednej książce z poniższych pozycji. Prosimy Panią Joannę Kozanecką i Pana Jacka Hałuszko o podanie adresu pocztowego, na który możemy wysłać upominki książkowe. Adres proszę przesłać na mail: [email protected]

 

Ponieważ chcemy uniknąć wysłania książki, którą być może posiadacie już w swojej biblioteczce, prosimy o wybranie jednej pozycji z niżej podanych:

 

1.  „Mój pierwszy triathlon” – Steve Trew
2.  „Pływanie dla każdego” – Terry Laughlin
3. „Triathlon biblia treningu” – Joe Friel
4.  „Dieta dla aktywnych” – Joe Friel
5. ” Poradnik Nordic walking” wydawnictwa PASCAL
6.  „Mój pierwszy maraton” – Tim Rogers

 

Gratulujemy i zapraszamy do kolejnych dyskusji na czacie już wkrótce.

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,509ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane