WALL OF FAME na Triathlonowej Sztafecie Firmowej!

Pisaliśmy już o gwiazdach w serii „TRI WITH THE STARS”, a teraz przedstawiamy sztafety tegorocznej edycji zawodów Triathlonowej Sztafety Firmowej – WALL OF FAME!

Na liście startowej jest już prawie 100 drużyn z całej Polski, a jeszcze miesiąc do zawodów. Kilka drużyn na poważnie trenuje aby zwyciężyć, kilka podchodzi do tego zupełnie zabawowo – i każda forma jest dobra.

W ilości zgłoszonych sztafet przez firmę ex-aequo pierwsze miejsce zajmuje TU Europa i Electrolux, które wystawiły po 6 drużyn w kategorii mężczyzn i mix. Ta liczba sztafet robi spore wrażenie, jesteśmy ciekawi jak wypadną na mecie.

Na drugim miejscu aktualnie jest firma Credit Suisse z Wrocławia, która zgłosiła 5 drużyn w kategoriach mężczyźni i mix. Trzecie miejsce na podium co do ilości zgłoszonych sztafet zajmuje firma Cywile Śródmieście, która wystawiła 4 sztafety, prawie w każdej kategorii: kobiety, mężczyźni i mix!

CEL CHARYTATYWNY


Zapowiada się zacięta walka między firmami, a lista startowa wciąż rośnie. Pamiętajcie, że Triathlonowa Sztafeta Firmowa ma charakter charytatywny i każde 100 PLN z opłaty startowej jest przeznaczone na tegoroczny cel: uruchamiamy Triathlonową Akademie Młodzieży.

STARTUJESZ? – POMAGASZ!! 
PROSTE? – PROSTE! 
PULA NAGRÓD TRIATHLONOWEJ SZTAFETY FIRMOWEJ TO 12 000 PLN.
Wśród wszystkich uczestników sobotnich zawodów będzie przeprowadzone tradycyjne losowanie nagród. W wyniku świetnej współpracy ze sponsorami, na tegorocznej edycji Triathlonowej Sztafety Firmowej mamy do rozlosowania ekstra nagrody o łącznej wartości „grubo” ponad 10 000 PLN. Pula nagród obejmuje m.in.:

1. Pobyt weekendowy dla dwóch osób ze śniadaniem w hotelu Sofitel London St James w centrum Londynu – o wartości 4500 PLN od Sofitel Wroclaw Old Town,
2. Dwa rowery szosowe Triban 520 B’TWIN od sklepu Decathlon Bielany we Wrocławiu,
3. Bony do kin, teatrów, restauracji oraz na wiele innych atrakcji od MyBenefit.pl,
4. Voucher o wartości 400 PLN od sklepu Regatta we Wrocławiu,
5. Zegarek z pulsometrem Polar M200 GPS od Olimpius.pl.

Będą też nagrody w nietypowych kategoriach:
– Dla najcięższej i najlżejszej sztafety
– Dla najmłodszej i najstarszej sztafety

Do zawodów pozostał niespełna miesiąc czasu i ciągle przybywa chętnych drużyn. Wszyscy dobrze wiemy, że liczy się dobra zabawa, satysfakcja z osiągniętego wyniku i miejsca. Dla nas liczy się jeszcze wsparcie naszego celu charytatywnego jakim jest otwarcie Triathlonowej Akademii Młodzieży – ale o tym będziemy jeszcze pisać.

Zbierz drużynę, zapisz się i doświadcz wielkich sportowych emocji podczas dwóch dni triathlonowego święta w Mietkowie!Zapraszamy
ORGI: 
Fundacja PRO SPORT PRO LIFE
Platforma Sportów Wytrzymałościowych

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,470ObserwującyObserwuj
442SubskrybującySubskrybuj

Polecane