Warsztaty rowerowe, Pruszków, 15 grudnia 2012r.

Akademia Triathlonu zaprasza wszystkich triathlonistów oraz kandydatów na triathlonistów na warsztaty rowerowe, które odbędą się w dniu 15 grudnia 2012 roku. Warsztaty odbywać się będą w BGŻ Arena Pruszków, na krytym torze kolarskim – jedynym w Polsce tego typu obiekcie.

 

 


Piatek

Warsztaty prowadzone będą przez trenera Kadry Narodowej w kolarstwie – Andrzeja Piątka, który poprowadzi ponad dwugodzinny trening oraz wykład. Andrzej Piątek to wysokiej klasy szkoleniowiec, trener Pauli Goryckiej – Olimpijki z Londynu oraz były trener Mai Włoszczowskiej – Vicemistrzyni Olimpijskiej MTB XC z Pekinu oraz Mistrzyni Świata z 2010 roku. Kolarstwem zajmuje się od 1981 roku,  swoje trenerskie doświadczenie zdobywał najpierw w różnych drużynach kolarskich, a następnie jako szkoleniowiec Kadry Narodowej zarówno w kolarstwie szosowym, jak i MTB. Wychowawca sześciu Mistrzów Świata i czterech Mistrzyń Europy. W roku 2012 stworzył profesjonalną grupę MTB 4F E-VIVE Racing Team.

 

W warsztatach może wziąć udział maksymalnie 20 osób.


UWAGA! Na torze kolarskim jeździ się na tzw. „ostrym kole”. Jazda nie różni się bardzo od jazdy na rowerze szosowym. Jeżeli ktoś posiada tego typu rower zapraszamy ze swoim sprzętem. W cenie jest wypożyczenie tego typu roweru. Należy posiadać swoje buty rowerowe i podać przy zgłoszeniu ich rodzaj oraz swój wzrost. Organizator ma prawo do odwołania warsztatów w przypadku nie zebrania się odpowiedniej liczby osób.
Treningi na torze kolarskim są idealnym rozwiązaniem dla treningów rowerowych podczas zimy, kiedy temperatury spadają poniżej zera lub nie ma możliwości wykonania treningu przez opady śniegu. Jest to również alternatywa dla spinningu.

 

Przyjdźcie i przekonajcie się sami!

 

Plan warsztatów:
10:00 – 11:30    Wykład Andrzeja Piątka – prowadzącego warsztaty na temat treningu kolarskiego.
11:30 – 12:00    Przygotowanie do treningu.
12:00 – 12:15    Wprowadzenie teoretyczne dotyczące jazdy na torze.
12:15 – 14:30    Trening rowerowy na torze kolarskim.
14:30 – 15:00    Odpoczynek, czas na przebranie i możliwość zjedzenia obiadu.
15:00 – 16:30    Spotkanie ze specjalistami firmy Shimano.


Koszt udziału w warsztatach rowerowych to 250zł.

Cena obejmuje:
– wykład z Andrzejem Piątkiem;
– wstęp na tor kolarski;
– dwugodzinny trening rowerowy na torze kolarskim;
– wypożyczenie roweru na „ostrym kole”;
– spotkanie ze specjalistami z firmy Shimano.

 

at team-reebokDla członków AT team – rabat 10%

Miejsce warsztatów:
Arena Pruszków Sp.z o.o. ul. Andrzeja 1, 05-800 Pruszków

tor


Termin:
15 grudnia 2012 roku

 

UWAGA! W trakcie rezerwacji miejsc obowiązuje data wniesionej opłaty (proszę o przesłanie potwierdzenia przelewu). W przypadku nie zebrania się odpowiedniej liczby osób Organizator ma prawo do odwołania warsztatów.

Więcej informacji oraz zgłoszenia pod adresem mailowym: [email protected]

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,386ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze