Weekend na sportowo – poćwicz za darmo na plaży, spotkaj się z Lidią Chojecką, wspomóż akcję charytatywną!

Już w ten weekend Herbalife Triathlon Gdynia – największa impreza triathlonowa w Europie Środkowo-Wschodniej, z udziałem wielu gwiazd i wybitnych sportowców. Jeśli nie startujesz, przyjdź na Plażę Miejską i Skwer Kościuszki w Gdyni – atrakcji nie zabraknie!

 

Herbalife Triathlon Gdynia dostarczy sam w sobie niezapomnianych emocji sportowych. 1500 uczestników morderczych zmagań triathlonowych (niedziela, 11 sierpnia) i 500 zawodników startujących dzień wcześniej w aquathlonie, to niewątpliwe źródło inspiracji i motywacji dla każdego. Wśród nich pojawią się m.in. Piotr Kraśko, Robert Rozmus, Maciej Stuhr i Borys Szyc, a także Tomasz Karolak i Bartłomiej Topa.

 

RHF-powered-by-SNie zabraknie też atrakcji dla kibiców. Najciekawiej będzie na Skwerze Kościuszki i Plaży Miejskiej, gdzie do wspólnej zabawy zaprasza wszystkich oficjalny sponsor zawodów, marka Reebok. W sobotę i niedzielę, w godzinach 10:00 – 18:00, na Plaży Miejskiej funkcjonować będzie strefa Reebok Fitness Heroes. Każdy chętny będzie mógł tam wziąć udział w darmowych treningach CrossFit, tańca i jogi, prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów. Natomiast w namiocie Reebok na Skwerze Kościuszki będzie można spotkać Lidię Chojecką – wybitną polską lekkoatletkę, trzykrotną uczestniczkę Igrzysk Olimpijskich i halową mistrzynię Europy w biegu na 1500m i 3000m. Towarzyszył jej będzie ceniony trener personalny i ekspert marki Reebok, Tomasz Brzózka, który chętnie doradzi w kwestiach treningowych.

{gallery}press_reebok1{/gallery}

logo bp  smallTo jednak nie koniec! Na stoisku Reebok będzie można także w prosty sposób wspomóc wyjątkową akcję charytatywną „Biegiem Przez Świat”. Jej dwaj bohaterowie chcą przebiec Polskę dookoła w ciągu miesiąca, pokonując łącznie 2200 km. 11 sierpnia dobiegną właśnie do Gdyni i razem z kibicami postarają się pokonać kolejne kilometry na bieżni mechanicznej w namiocie Reebok. Każdy przebiegnięty w ten sposób kilometr to 100 złotych, które Reebok przekaże na operacje dwóch dziewczyn, cierpiących na dystrofię mięśniową. Warto pomóc – wystarczy tylko trochę pobiegać! Do zebrania nawet 7000 złotych!

 

Zachęcamy do pomocy i wspólnej zabawy z Reebok na Plaży Miejskiej i Skwerze Kościuszki w Gdyni!

 

logo small

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,471ObserwującyObserwuj
442SubskrybującySubskrybuj

Polecane