Wielkie odliczanie do Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia

31 maja, na Skwerze Kościuszki w Gdyni uruchomiony został zegar w kształcie słynnego M-Dot, odliczający czas do kolejnej edycji Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia. Do imprezy zostały już tylko 67 dni. Na listach startowych wyścigu głównego i imprez towarzyszących jest już łącznie ponad 3500 zawodników.

 

Dziś na Skwerze Kościuszki w Gdyni, razem z władzami miasta uruchomiliśmy zegar odliczający czas do Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia, a biegnie on nieubłaganie – mówi Michał Drelich, dyrektor zarządzający w Sport Evolution, organizator imprezy.

 

Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia to impreza skierowana nie tylko do triathlonistów. Organizatorzy zachęcają mieszkańców Gdyni i kibiców z całej Polski do czynnego udziału.

 

W piątek, 5 sierpnia odbędą się pierwsze w Polsce zawody dla dzieci ITAKA IRONKIDS. Młodzi adepci triathlonu będą pływać, biegać i walczyć o atrakcyjne vouchery na wakacje. W sobotę, 6 sierpnia zapraszamy do kibicowania „sprinterom”, a wieczorem widzimy się w Teatrze Muzycznym w Gdyni na spektaklu „Triathlon Story, czyli chłopaki z żelaza”. To komedia w doborowej obsadzie: Bartłomiej Topa, Waldemar Błaszczyk, Leszek Lichota i reżyser Piotr Nowak. Punktem kulminacyjnym będzie wyścig główny w niedzielę, 7 sierpnia oraz spektakularna meta na Plaży Miejskiej w Gdyni – mówi Drelich.

 

Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia odbędzie się w dniach 5-7 sierpnia 2016 roku. Od 1 grudnia 2015 na stronie www.ironmangdynia.pl trwają zapisy.. Limit uczestników na sprint oraz sztafety (750 m – pływanie, 20 km – rower, 5 km – bieg) został wyczerpany. Wciąż można zapisać się na wyścig główny oraz zawody dla najmłodszych ITAKA IRONKIDS.

 

Partnerem strategicznym imprezy jest Miasto Gdynia, sponsorem tytularnym jest firma Herbalife.

Więcej informacji na www.ironmangdynia.pl oraz www.facebook.com/polandtriathlon

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,318ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze