World Triathlon Para Series. Dzieciątkowska „odczarowała” Montreal 

Na starcie zawodów World Triathlon Para Series w Montrealu zameldowały się Marta Dzieciątkowska i Monika Belczewska. Jak poradziły sobie reprezentantki Polski?

ZOBACZ TEŻ: Dyrektor generalny IRONMAN odchodzi. Messick rezygnuje ze stanowiska po 12 latach

Odczarowany Montreal

W sobotę 8 lipca w Montrealu w Kanadzie dwie reprezentantki Polski wzięły udział w wyścigu World Triathlon Para Series. Marta Dzieciątkowska i Monika Belczewska startowały w kategorii PTS5, czyli kategorii dla zawodników i zawodniczek o lekkim upośledzeniu. 

Dzieciątkowska i Belczewska rywalizujące na dystansie sprintu (750 m pływanie / 20 km rower / 5 km bieg) zajęły kolejno 5. i 6. miejsce z czasami  01:11:37 i 01:13:45.

Dla Marty Dzieciątkowskiej start w Montrealu był powrotem do tego miejsca po wypadku rowerowym, do którego doszło w ubiegłym roku. Jak napisała na swoich mediach społecznościowych, w tym roku udało się „odczarować Montreal”, a do czwartego miejsca zabrakło niewiele.  

Źródło: Instagram Marta Dzieciątkowska
Nikodem Klata
Nikodem Klata
Redaktor. Dziennikarz z wykształcenia. W triathlonie szuka inspirujących historii, a każda z nich może taką być. Musi tylko zostać odkryta, zrozumiana i dobrze opowiedziana.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,384ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze