Wreszcie! Polski triathlon w TV na żywo!

Miło nam poinformować, że zawody Herbalife Triathlon Susz 2012 będzie można podglądać na żywo w Telewizji Polskiej. Co prawda nie jest to kilkugodzinnna, nieprzerwana transmisja, ale wejścia na żywo z imprezy zaplanowane są w serwisach sportowych TVP Info. To efekt współpracy z organizatorami imprezy, a dodatkowo TVP Sport wyemituje również reportaż z imprezy:

 

 

– 08 lipca 2012 – HERBALIFE TRIATHLON SUSZ – premiera – godz. 23:22

– 10 lipca 2012 – HERBALIFE TRIATHLON SUSZ – powtórka – godz. 13:57

– 15 lipca 2012 – HERBALIFE TRIATHLON SUSZ – powtórka – godz. 21:45

 

REPORTAŻ Z IMPREZY ZOSTANIE RÓWNIEŻ WYEMITOWANY W POLSAT SPORT I CANAL+

 

Jeżeli chcesz zobaczyć, jak walczą zawodnicy w Herbalife Triathlon Susz śledź uważnie serwisy informacyjne TVP Info w godzinach 8.00 – 15.00.  W zaplanowanych wejściach na żywo może zobaczysz swojego zawodnika lub zawodniczkę, a na pewno dowiesz się, jak przebiegają zawody. Na pewno wejścia na żywo zaplanowane są w godzinach:

10.55

11.55

12.55

13.55

 

Zapraszamy. Wyniki HTS pojawią się na stronie Akademii Triathlonu po zakończeniu imprezy.

 

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

4 KOMENTARZE

  1. dopiero teraz przeczytałem Twój komentarz. Niestety miałeś rację, upał był potworny. Strój zapiąłem na ostatniej prostej, wcześniej nie mogłem, bo wypchałem się mokrymi gąbkami jak bażant.

  2. jeszcze gorzej Seba…będziesz musiał strój zapiąć do kamery 🙂 a upał będzie…;-))

  3. wow, brawo, czegoś takiego na naszym podwórku jeszcze nie było! To kolejny milowy krok dla tej dyscypliny! Przyznać się komu należy się duże piwo?

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,508ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane