Wrocław Stolica Kultury Fizycznej – to brzmi dumnie! Publiczna debata w czwartek, 13 czerwca.

Już jutro, 13 czerwca, odbędzie się publiczna debata o sportowej przyszłości Wrocławia pod hasłem #PORUSZAMYWROCŁAW.

Gościem specjalnym będzie Jack Maitland – jeden z najbardziej utytułowanych trenerów triathlonu na świecie, wielokrotny reprezentant Wielkiej Brytanii, współtwórca i główny trener Triathlon High Performance Centre w Leeds, największego ośrodka szkoleniowego w Wielkiej Brytanii, który znacznie przyczynił się do nadania miastu charakteru aglomeracji sportowej.

Do dyskusji zaproszono przedstawicieli władz miasta, uczelni wyższych, stowarzyszeń, fundacji i ruchów społecznych, zarządzających obiektami sportowymi, właścicieli klubów sportowych, organizatorów eventów, dyrektorów szkół podstawowych i oczywiście Wrocławian. A wszystkich połączy chęć i potrzeba kreowania Kultury Fizycznej i życia w ruchu!

Dyskusję poprowadzą: Kacper Adam – dwukrotny mistrz Polski na dystansie 1/2 IronMan oraz Piotr Baran – prezes fundacji PCG GO, integrującej środowisko biznesowe i społeczne w idei życia w ruchu #PORUSZAMYWROCŁAW.

Uczestnicy debaty będą odpowiadać między innymi na pytanie: Czy Wrocław może stać się najbardziej aktywnym sportowo miastem w Polsce (z perspektywy mieszkańca). Spotkanie ma na celu integrację wpływowych środowisk, głównie jednostek administracyjnych i organizatorów aktywności w mieście. Pojawią się też pomysły na tworzenie przyjaznego otoczenia miejskiego, sprzyjającego rozwojowi unikalnej Wrocławskiej Kultury Fizycznej.

K I E D Y
13 maja 2019 (czwartek)

G D Z I E
Wrocław, 4HOPS Cycling Pub

F O R M U Ł A
wywiad/panel dyskusyjny z udziałem gości, publiczności i mediów

O R G A N I Z A T O R Z Y
Fundacja PCG GO, OLIMPIUS Tri Space, 4HOPS Cycling Pub

Zapraszamy każdego, kto chce zająć stanowisko w tej sprawie, podzielić się refleksjami czy pomysłami w ważnej debacie o przyszłości sportowej Wrocławia. Dołączcie do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/315128162713225/?active_tab=about

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,469ObserwującyObserwuj
442SubskrybującySubskrybuj

Polecane