Wrześniowe starty, czyli duathlon w Makowie.

Lista triathlonowych imprez w Polsce powoli się wyczerpuje. Zbliża się wrzesień, a więc i pogoda nie będzie już tak sprzyjająca jak podczas wakacji. Niemniej jednak w pierwszym miesiącu nowego roku szkolnego można będzie jeszcze pościgać się w zawodach triatthlonowych (m.in. Borówno), jak również duathlonowych. W imieniu organizatorów, Fundacji „Kocham Maków”, serdecznie zapraszamy 8 września do Makowa Mazowieckiego na zawody duathlonowe. Impreza odbędzie się na dystansie sprinterskim: 5 kilometrów biegu, 20 kilometrów jazdy na rowerze, 2,5 kilometra biegu. Zarówno trasy biegu jak i kolarska prowadzą asfaltowymi drogami. Są szybkie, ale kilka wzniesień może sprawić kłopot również doświadczonym zawodnikom. Zawody odbędą się na dwa tygodnie przed Mistrzostwami Polski są zatem znakomitą okazją do sprawdzenia formy w warunkach sportowej rywalizacji.

 

Poza tym duathlon to też doskonały pierwszy krok dla poczatkujących triatlonistów. Szczególnie dla tych, których pływanie nie jest mocna stroną. Organizatorzy zapewniają, że przygotowali profesjonalną obsługę, bogaty pakiet startowy, energetyczne posiłki na trasie, a po zawodach coś ciepłego. Wśród uczestników rozlosowane zostaną cenne nagrody. 

 

Program imprezy:

9:00 – 11:45 Biuro zawodów, wydawanie numerów zapisy

11:50 – Odprawa techniczna

12:00 – Start

14:45 – dekoracja zwycięzców, wydawanie nagród

15:00 – Zakończenie imprezy.

 

Szczegółowe informacje oraz zapisy na stronie organizatora:

http://kochammakow.pl/index.php/projekty/duathlon

 

Informacje na bieżąco na profilu Facebook:

https://www.facebook.com/DuathlonMakow

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,508ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane